Mesaj Panosu


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Orhan SELIŞIK (19/08/2014 22:06)
Konu : BAŞKAYA HK.DA
Mesaj : NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKDİR,TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR ! SÖZÜNÜN GEREĞİ ACİLEN YERİNE GETİRİLMELİDİR.
mehmet (31/05/2014 00:17)
Konu : bilgi
Mesaj : ben 1978 li hava emekli Asb.ım.1978 yılı ile 1983 yılları dahil maaş bordroları lazım.gönderen arkadaş olursa memnun olurum.not incelemek içindir.SAYGILAR.iyi çalışmalar.
Orhan SELIŞIK (28/05/2014 01:15)
Konu : Yolunuz açık olsun.
Mesaj : GENÇ KUŞAK EMEKLİ ASTSUBAY SEVDALILARI !... YOLUMUZ VE ŞANSIMIZ AÇIK OLSUN. GAYRET,DESTEK VE DUALARIMIZ SİZLERLE.
selçuk öztürk (24/04/2014 23:12)
Konu : boş sözler
Mesaj : Bu hükümet ve tayfasından bize bir güzellik çıkmayacağını 12 yıldır söylüyorum,bundan sonrada çıkmayacak.Neden ??? iş bilmiyorlar,acemi ve memleket idaresinden bi haber vatandaşlar,hasbelkader parlamenter olmuşlar.O kadar...
Kamil AYNA (21/10/2013 22:33)
Konu : OYAK İştirakleri Yönetim Kurullarına atanan Astsubaylar.
Mesaj : Sayın Zafer ÇİMEN meslektaşım. Ben Kamil AYNA OYAK Adana Çimento Yönetim Kurulu üyeliğine atanan Emekli Astsubayım. Ben camiamı hiçbir zaman unutmadım. bahse konu kutlama ve bilgilendirmelerimi Ankara da olduğum zamanlar bizzat TEMED Genel Başkanı na uğrayarak yapıyorum. Belki malumatınız yoktur diye söylüyorum. Ben aynı zamanda Türkiye Tenis Fedarasyonununda Milli Tenis Hakemliği yapıyorum. Dolayısıyla yurtiçi ve yurtdışında faal olarak hakemlik yapıyorum. Emekli astsubaylarımızın birçok sitesi var ve bu sitelerin hepsine giripte kutlama mesajları yapmam mümkün değil. Bu serzenişinizin kopyasını Özgün UYSAL abimizin göndermiş olduğunuz mesajından haberdar oldum. Yinede sizleri kırdım ve üzdüysem özür diliyorum. Camiamızla ilgili yapabileceğim bir konu olduğunda herzaman yanınızda olduğumu her görüştüğümüzde Sayın Genel Bşk. Ahmet KESER'e bizzat iletiyorum. Sizlerinde bu forumdan göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakaya da ayrıca teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Kamil AYNA Cep Tel. 0532.4348882
mustafa kaymakcı (16/08/2013 18:49)
Konu : DELEGELERE DUYURULUR.
Mesaj : ALINTI:AVUKAT (EMEKLİ ASTSUBAY) FAZIL GÜRLERDEN (ANKARA DELEGESİ)

SN.AVUKAT VE DELEGE FAZIL GÜRLERİN GEÇMİŞ YILLARDAKİ TECRÜBELERİNE DAYANARAK YAZDIĞINA İNANDIĞIM VE TAMAMEN KATILDIĞIM DÜŞÜNCELERİNİ SİZİNLE PAYLAŞMAYI UYGUN BULDUM.

Tüm Assubayların Kaderi Hakkında Oy Kullanacak Sayın Delegeler;
Bazı adaylarımızın farklı özellikleri vardır. Sizinle güzel iletişim kurarlar. Size değer verdiklerini söylerler, sizi güzel restoranlarda ağırlarlar, modern otellerde lezzetli yemekler ikram ederler, havaalanında veya terminalde özel arabaları ile karşılarlar. Ancak; işleri bitince sizi hatırlayamazlar, telefonlarınıza dönmezler, mailinize cevaplamazlar. Çünkü sizlerle işleri bitmiştir ve kendilerini yoğun, hatta çok yoğun çalışma temposuna kaptırmışlardır. O kadar yoğunlardır ki; bırakın dost ve arkadaş dediklerini, il başkanlarına bile zamanları kalmamaktadır.
Sayın Delegeler; bu filmi görmemiş olabilirsiniz. Ben filmin sonunu söyleyeyim de , sonra şaşırmayın. Oyunuzu anlık medyatik gösterilere göre değil; 70-80 yaşına gelmiş ve halen 1500 TL civarında maaş alan emekli abilerimizi ve dağlarda ömür tüketen arkadaşlarımızı düşünerek kullanınız. Oyunuzu lütfen birilerine ikbal, kariyer, sosyal imkan ve imparatorluk bağışlamak için kullanmayınız. Saygılarımla...
ozkan.acar35@hotmail.com (31/07/2013 02:46)
Konu : yorum
Mesaj : sayfanıza henüz ulaşabildim.ve gerektiği zaman gerekli yorumlarla faydalı olacağıma inanıyorum.çalışmalarınız TEMADiçin faydalı olsun,hayırlı olsun,ust yazıdaki tüzükle ilgili bir geçişte izmirağırlıklı sözünden ne demek istendiğini anlıyamadım.tekrar ediyorum temad için temada faydalı olmak için yapıcı yorumlar,veya tenkitlerle sayfalarınıza misafir olacağım.saygılarımla.
"Sevgili Büyüğümüz, hoş geldiniz.Şeref verdiniz.Her zaman bizleri onurlandırmanız bizleri mutlu kılacaktır. Saygı ile."
Editör Notu
abdurrahman özer (19/07/2013 00:07)
Konu : yalancısınız
Mesaj : hepiniz yalancısınız hep beraber insanların zaaflarından istifade edip yararlanmak amacınız.soruyorum size finas kaynaklarınızın arkasında kimler var kime hizmet ediyorsunuz hemen cevap sizlere tabiki diyeceksiniz.ama malesef diyırum ya yalancınız diye niyemi al örnek dedinizki vakıflara üye olmayın paşalar paranızı yıyor tabiki cgu kez bu mesaj defalarca taraflarınızdan bizlere geldi ne oldu çogu arkadaşlar bu sözün üzerine olmadı vede bunlardan biriside benim personelden birivede 15.05.2013 tarihde kaza yaptıvede vefat etti ne oldu biliyormusunuz sizin yüzünüzden 4 aylık hamile bir eş beş parasız olarak geride kaldı 2 yıllık görevli oldugu içinde maaş baglanamıyor ama sizler mesaj çekmeseydiniz şuanda memmetçik vakfından üye olsaydı 90.000 tl para alacaktı eşi en azında bir yaraya melhem olacaktı şim di vijdanınız rahat olsun.umarım rahat uyursunuz lütfen benim telen numarama mesaj cekmeyın benimde hakkımı aramayın ben haklarımı yendigi zaman hukuken ararım.işallah bu konudan dolayı rahatsız olursunuz
"YORUMSUZ YAYINLIYORUZ..VEBALİ OLANLARIN GÜNAHI BOYNUNA.SÖYLENECEK SÖZ TARAFIMIZDAN YOK."
Editör Notu
 2 
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar17.924017.9959
Euro18.455818.5297
HAVA DURUMU