İSTİFALAR-2


SAYIN YALÇIN KAÇAR TEMAD DA GENEL SEKRETER; YANİ GENEL BAŞKANDAN SONRA EN YETKİN VE SORUMLU KİŞİ. DERNEĞİN EL- EMİN İ DURUMUNDAKİ MAKAM. BU GÜNKÜ AÇIKLAMASINDA " TOPLUMUMUZA VE DAVAMIZA ÇOK ZARAR VERMEYECEĞİNİ BİLSEM , İSTİFA GEREKÇEMİ HEMEN BİR DAKİKA BEKLEMEDEN AÇIKLARDIM, BU İŞİ GENEL BAŞKAN YA DOĞRU AÇIKLASIN VEYA İSTİFA METNİMİ SOSYAL MEDYAYA OLDUĞU GİBİ KOYSUN " DİYEREK HEM MESELENİN ANLAŞMAZLIK VEYA UYUMSUZLUK TARZI OLMADIĞINI İFŞA ETMİŞ OLDU, HEM DE EMİN OLARAK ARKASINDA CESARETLE DURDUĞU ÇOK ÖNEMLİ İDDİA VE İTHAMLARININ GENEL BAŞKAN TARAFINDAN AÇIKLANMASINI İSTEDİ. 

SAYIN NAİM ÖRENGÜL GENEL BAŞKAN YARDIMCISI. KENDİSİNİ YAKİNEN TANIMIYORUM. KİŞİLİĞİ VE ŞAHSİYETİ İLE İLGİLİ OLARAK BİR YORUMDA BULUNAMAM. NE VAR Kİ ÖNEMLİ VARSAYDIĞIM BAZI KİŞİLERLE YAPTIĞIM PAYLAŞIM VE DEĞRLENDİRMEDE KENDİSİ HAKKINDA İŞİTTİĞİM KANAATİ DE AYNEN YAZIYORUM. SANKİ AĞIZ BİRLİĞİ ETMİŞLERCESİNE HERKESTEN ALDIĞIM CEVAP “ HAYATIMDA HERŞEYİNE SORGUSUZ KEFİL OLABLECEĞİM ÜÇ İNSANDAN BİRİSİ SAYIN NAİM BEY DİR. O BU TOPLUMUN İÇİNDE DÜRÜSTLÜK KONUSUNDA İKİNCİ ECEVİT TİR. ” OLDU. 

EĞER BİR YORGUNLUK, UYUŞMAZLIK ,YÖNTEM VE TARZDA BİR ANLAŞMAZLIK OLSA İDİ BU ARKADAŞLARIMIZ DA ZAN ALTINDA KALMAMAK VE DAVAYA İHANET EDEN KONUMUNDA ALGILANMAMAK ADINA GEREKÇELERİNİ ÇEKİNMEDEN YAZABİLİRLERDİ. KİMSE DE ALINMAZ VE BOZULMAZDI. TÜZÜK GEREĞİ SEÇİMLE BELİRLENMİŞ OLAN YEDEK ÜYELERİN HAZIR OLMASI SEBEBİYLE DE SESSİZ VE VAKUR BİR DEĞİŞİMLE SORUN ÇÖZÜLÜRDÜ.

İSTİFA GEREKÇELERİ YÖNETİMSEL ANLAŞMAZLIK OLMADIĞINA GÖRE O ZAMAN BENİM AKLIMA İLK GELEN ŞEY DE TÜRK SİYASETİNDE BOLCA ÖRNEĞİNİ YAŞADIĞIMIZ HALİYLE " DERNEĞİ VE DERNEĞİN AMAÇLARINI SİYASİ VEYA TİCARİ ŞAHSİ MENFAATLERDE VE AMAÇLARDA KULLANMAK ŞAHSİ KAZANIM VE RANT SAĞLAMAK " SUÇLAMASI İLE İLGİLİ İDDİALAR VE İTHAMLAR ÜZERİNE YOĞUNLAŞIYOR. SESSİZLİK TE BU MİHVALDE AĞIRLIK KAZANMAKTA. ÖYLE YA “İFADEYE BAKINIZ Kİ “DERNEĞE VE MÜCADELEYE BÜYÜK ZARAR VERMEYECEĞİNİ BİLSEM” ?...... “ HEMEN AÇIKLARDIM.” BU KOKULAR İYİ DEĞİL VE OLDUKÇA PİS KOKULAR. GELİN SUYU DAHA FAZLA BULANDIRMADAN, BU ŞAİBE VE İTHAMLAR LA 2014 YILINA KADAR DİRENMEKTEN VAZGEÇİN . TOPLUCA İSTİFALARINIZI VERİN VE AYNI ZAMANDA BEKLEMEDEN DÜRÜSTLÜK ADINATEMAD GENEL MERKEZ DENETLEME KURULUNU GÖREVE ÇAĞIRIN.

SEÇİM SİZİN İKBALİNİZ İÇİN DEĞİL YÜZBİNLERCE ASSUBAYIN VE EMEKLİSİNİN İKBALİ İÇİN ARTIK ELZEMDİR. ACİL DURUMDA YAKLAŞIK 90 BİN EMEKLİ ASTSUBAY VE AİLESİ 2 VE 3. DERECEDEN 1300 TL. AYLIK İLE AÇLIK SINIRINDAKİ YAŞAMA AYLARCA TAHAMMÜL EDERKEN, SON BİR UMUTLA 17 AYDIR GÖZLERİNİZİN İÇİNE BAKARKEN, DAYANIRKEN, DİRENİRKEN SİZ KASANIZ AĞZINA KADAR PARA DOLU VAZİYETTE, ARKANIZDA BU KADAR BÜYÜK DESTEK VE GÜÇLE NE YAPIYORSUNUZ?

OYNADIĞINIZ OYUN DEĞİL Kİ. OYNADIĞINIZ SİZE EMANET EDİLEN HAYATLAR VE UMUTLARDIR. KÖTÜ YÖNETİMLERDE HER ZAMAN GEÇERLİ OLAN TEK KAİDE “ ATLAR TEPİŞİRKEN EŞEKLER EZİLİR “ GERÇEĞİDİR. 

BU YÜZDEN DEMOKRASİLER DE SEÇİM; ARINMAK VE TEMİZLENMEKTİR, GÜÇLÜ OLMAKTIR, DESTEK VE İLHAM ALMAKTIR. SAYGILARIMLA. 

ADNAN FUAT ÖZDEMİR.

  
3011 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar13.614613.6691
Euro15.364615.4262
HAVA DURUMU