DAVET......

(SAYIN GENEL BAŞKANIMIZA VE TEMAD YÖNETİM KURULUMUZA AÇIK ÇAĞRIMIZDIR.)


BAZEN, ÖYLE DURUMLAR , ÖYLE UMULMADIK MESELELER OLUŞUR Kİ, PAYLAŞILMAK İSTENİR.
BAZEN, ÖYLE SİNSİ HATTA KALLEŞ SİYASİ VE SOSYAL SÜRPRİZLER YAŞANIR Kİ, ARKANIZDAKİ GÜCE VE SESE İHTİYAÇ DUYULUR, YARDIM BEKLENİR.


BAZEN, ÖYLE SIKINTILI, BUHRANLI, UMUTSUZ BİR HAVA OLUŞUR Kİ YÖNETİMLER DE YÖNETİCİLER DE TEMİZ BİR HAVAYI İÇİNE ÇEKMEK, BİRAZ OLSUN SOLUKLANMAK, DERTLEŞMEK VE RAHATLAMAK İSTERLER. İŞTE O AN ESKİ, YENİ, BİLGİLİ, DONANIMLI VE DENEYİMLİ DOSTLAR ORTAYA ÇIKARLAR VE SİZLERE SESLENİRLER “BİZLER BURADAYIZ GELİYORUZ” DERLER.


BU TOPLUM; HİÇ BİR ZAMAN KARDEŞLİĞİNİ, SADAKATİNİ, VEFASINI VE YEMİNİNİ ORTADA BIRAKMADI VE ASLA BIRAKMAYACAK. BİR TARAFTA HÜKÜMETİN AYNI KAYITSIZ VE SUBAYA GÖZ KIRPAN TUTUMU; DİĞER TARAFTAN GENELKURMAYIN HEP AYNI BİLDİK İÇTEN SİNSİ; ASSUBAYA HASMANE VE SAHTE DOST TAVRI. GÖRÜYORUZ VE HİSSEDİYORUZ Kİ BAŞTA GENEL BAŞKANIMIZ OLMAK ÜZERE TEMAD GENEL MERKEZİMİZİ FAZLASI İLE YORDU, YIPRATTI VE BUNALTTI.


BU ULU AĞACIN KÖKLERİ, DAMARLARI NE KADAR TOPRAĞIN DERİNLİKLERİNE YAPIŞMIŞ VE KALINLAŞMIŞ İSE, GÖKYÜZÜNE DOĞRU UZANAN DALLARI VE YAPRAKLARI DA O DENLİ YEŞERMİŞ VE TAZE UÇ VERMİŞ DURUMDA. TEMAD ULU BİR AĞAÇ VE MEYVELERİ DÖRT MEVSİM ÜZERİNDE BAKİ. O ZAMANI GELDİKÇE ESKİ DALLARINI ATIP , UPUZUN FİLİZLERİNİ İLERİYE DOĞRU SALMAYA HEP DEVAM EDECEK.


BU DERİN TOPLUMUN; KALİFİYE, YETİŞMİŞ, SIKINTILARI BİR ÇIRPIDA ÇÖZECEK, AKIL DOLU VE YOL BİLEN AKİL BÜYÜKLERİ VE KÜÇÜKLERİ VAR. ONLAR ŞİMDİ GENEL MERKEZİ VE YÖNETİCİLERİ İLE BİR ARAYA GELMEK İSTİYORLAR. BİRLİĞİMİZ, DİRLİĞİMİZ VE BÜTÜNLÜĞÜMÜZ İÇİN BİLDİKLERİNİ VE DÜŞÜNDÜKLERİNİ PAYLAŞMAK İSTİYORLAR. KURUMUN VE TOPLUMUN GELECEĞİNE DAİR DEĞİŞTİRİLEMEZ SAĞLAMLIKTA BİR YOL HARİTASI VE HEDEF STRATEJİSİ ÇİZMEK İSTİYORLAR. BALIKESİR BULUŞMASINDAN SONRA ANKARA DA GENEL BAŞKANIMIZIN OLUŞTURACAĞI TARİH VE ORTAMDA BİR AKİL ADAMLAR TEMAD BULUŞMASI TEKLİF EDİYORLAR.

BİZ İSTANBUL EMEKLİ ASSUBAYLAR GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU OLARAK BU KADARINA DA PES GURUBU YÖNETİCİLERİNİN YAPMIŞ OLDUĞU BULUŞMA ÇAĞRISINA “AKİL ADAMLAR ÇALIŞTAYI” ADI ALTINDA BİR BULUŞMA ŞEKLİ İLE DESTEK VEREREK KATILIYOR VE BU DAVETİ YİNELİYORUZ.


GÜN; ALINGANLIK, HİSSİ OLMAK, KIRGINLIK DUYMAK GÜNÜ DEĞİLDİR. GÜN BİRBİRİMİZE İHTİYAÇ DUYMA, AKLIMIZI PAYLAŞMA, BU TOPLUMU UMUTLANDIRMA GÜNÜDÜR. BU ANLAYIŞTA DUYGUSAL TEPKİ VE MAZERETE YER OLMAMALIDIR.


BU GURUBUN OLUŞUMUNU VE KİMLİKLERİNİ GENEL MERKEZİMİZ MUTLAKA ÇOK İYİ BİLMEKLE BERABER, TOPLUMUN BİLGİ EDİNME HUKUKUNA SAYGIMIZ GEREĞİ; DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ İLK ETAPTA AKLIMIZA GELEN DEĞERLİ ŞAHSİYETLERİN MUTLAKA DAVET EDİLMESİNİN GEREKLİLİĞİNE İNANIYORUZ.


BU YAYIMLADIĞIMIZ LİSTENİN İÇİNE FAAL OLARAK VE ÖNCÜ KONUMUNDA HZİMETLERİ OLAN BAZI İL VE İLÇE TEMAD YÖNETİCİLERİMİZİ DE ALMAYI BİR VEFA BORCU OLARAK ADDETTİK. SAYIN GENEL BAŞKANIMIZIN TASARRUFUNDAKİ VE GÖNLÜNDEKİ AKİL İSMLERİ VE YÖNETİCİLERİMİZİ DE KENDİ DAVET LİSTESİNE SAYGI GEREĞİ KENDİLERİNE BIRAKTIK.
PLATFORM OLARAK AKİL İNSANLAR HEYETİNİN İÇİNDE OLMASINI ÖNEMSEDİĞİMİZ VE ANKARA DA GÖRMEYİ İSTEDİĞİMİZ BAZI İSİMLERİ AŞAĞIYA SIRALADIK. BUNU YAPARKEN, TEMAD ADINA YAPTIKLARI, ÜRETTİKLERİ, ORTAYA KOYDUKLARI TÜM GAYRET VE FEDAKARLIKLARI VE BUNA İLAVETEN, HEDEFE YÖNELİK GÖRÜŞ VE TEKLİFLERİNE DAİR KATKI YÖNLERİNİ ESAS ALDIK. 


(SAYIN) ERSEN GÜRPINAR- SAYIN SELÇUK İÇER- SAYIN CENGİZ ERTEN-SAYIN MUSTAFA EROL VE HAYATTA OLAN TEMAD ESKİ GENEL BAŞKANLARI- SAYIN ATİLLA ABAYLI- SAYIN ZAFER ÇİMEN- SAYIN ORHAN SELIŞIK- SAYIN İBRAHİM KOLDAMCA- SAYIN HAMDİ ÖYKE- SAYIN BÜLENT CİVAN-TEKNİK ÇALIŞMALARINDAKİ BAŞARISI SEBEBİYLE SAYIN DEDE ERSEL AKSU- SAYIN GÜLBİN İNAN-SAYIN ADNAN FUAT ÖZDEMİR- SAYIN RAFET DURAN-SAYIN İSMAİL TURAN-SAYIN ADİLHAN ŞANLI-SAYIN VEYSEL ÇETİNER- SAYIN SERVET UÇAR-SAYIN ORHAN KAYA-SAYIN AHMET ÇAM-SAYIN MEHMET EROL-PES GURUBUNUN MEVCUT YÖNETİCİLERİ- SAYIN ERDAL GÜNŞER-SAYIN İSMAİL DAMAR-SAYIN SAMİ BAŞKAYA- SAYIN HAKAN HEZER- SAYIN OSMAN ADA- ONURSAL DAVETLİ OLARAK SAYIN ŞÜKRÜ IRBIK- İZMİR ESKİ İL BAŞKANI SAYIN ŞÜKRÜ BEY- BALÇOVA BAŞKANI SAYIN ERDOĞAN BEY.


BİLİYORUZ Kİ, İSMİNİ BURAYA KOYAMADIĞIMIZ, DAĞARCIĞIMIZDA UNUTTUĞUMUZ ÇOK DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZ VE KADİM DOSTLARIMIZ BİZLERE KIZMAYACAKLAR; GENEL MERKEZİMİZ ONLARI DA KENDİ NEZAKET ÜSLUBU ÇERÇEVESİNDE LİSTESİNE ALACAKTIR.

BİZLER BU TOPLUM ADINA ŞUNU İSTİYOR VE BEKLİYORUZ Kİ, BU BULUŞMADAN BİR YOL VE EYLEM HARİTASI İLE MADDE MADDE ACİLİYET VE ÖNCELİK SIRASINA GÖRE GÜNCELLENMİŞ ANA MESELELERİMİZ VE BU MESELELERİN NASIL,NE ZAMAN VE KİMİN İLE (HANGİ KURUM) ÇÖZÜLECEĞİNİN KARARA BAĞLANDIĞI VE DEKLERE EDİLDİĞİ BİR SONUCA İMZA ATILSIN.

GENEL MERKEZİMİZE TEKRAR GÜVEN, VE KENETLENME DUYGUSU İLE BİRLİK VE BERABERLİK AİDİYETİ VE DUYGUSU VÜCUDA GETİRİLSİN. TEK VE GÜÇLÜ BİR TEMAD OLGUSU İYİCE BELLEKLERE KAZINSIN. HİÇ KİMSENİN, TEMAD IN GÜCÜNDEN VE HEDEFLERİNDEN DAHA ÖNCELİKLİ OLAMAYACAĞI DOST VE DÜŞMANLARA GÖSTERİLSİN. BU KURUMUN VE TOPLUMUN NE KADAR DERİN KÖKLERİ VE GÜÇLÜ KOLLARI OLDUĞU HİSSETTİRİLSİN. BU ÇALIŞTAY BUNLARA CEVAZ VE CEVAP OLSUN. SAYGILARIMIZLA.

İSTANBUL EMEKLİ ASSUBAYLAR GÜÇBİRLİĞİ PLATFORMU ADINA ADNAN FUAT ÖZDEMİR.

  
2725 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar13.614613.6691
Euro15.364615.4262
HAVA DURUMU