TEMAD GENEL BAŞKANI'NA SORUYORUZ.

 

Saygıdeğer Genel Başkanımız;

Genel Kurul öncesi sitenizde/sitelerde Yeni Oluşum Gurubu olarak yazmış olduğunuz,

* Şeffaflık ve bilgi paylaşımı konusunda; yapmış olduğunuz görüşmelerle ilgili olarak biz üyeleriniz sizlerden açıklama beklemekteyiz…

                       

* Üyelerimizle irtibat ve diyalogumuzda etkin olan TEMAD Dergisi yayınlanmazken, ‘’Umut Sevgi Işık Ver’’ dergisine sponsor olma gerekçeleriniz nelerdir?

* Muhalefette iken ekibiniz tarafından sürekli gündeme getirilen ‘’ 3 aylık denetleme raporu’’nu Temad Genel Başkanlığı sitemiz vasıtası ile bizlerle paylaşma arzusunu sanırım seçim sonrası unuttunuz! Bunu Yönetim Kurulunuz ile bile görüşmediğiniz, konuşmadığınız gerçeği çok vahim. Açıklamadan, konuşup görüşmemenize sebep bir durum mu vardır?

* Seçimlerden önce söylediğiniz üzere; Görüşmeler ve bilgilendirmeler devam ederken ‘’EYLEMLERE’’ geçmek için ne bekliyorsunuz?

* Genel Kurul Kararı ile kurulan TÜZÜK KOMİSYONU faaliyetleri hangi aşamadadır ve ne zaman Tüzük Genel Kurulu’nu toplamayı düşünüyorsunuz?

* Genel Kurulda alınan karar gereği ‘’AFFEDİLEN İHRAÇLAR’’ konusunda yönetiminizce neler yapılmıştır? Bu konuda açıklama neden yapma ihtiyacı hissetmiyorsunuz?

* 1970-1975 Hak Ve Eşitlik mücadelesi veren Onurlu Astsubaylarımız ile ilgili neden konuşmazsınız? Bu Onurlu insanların sorunları 139.ncu sırada mı bekliyor hala?

  

 

* Kâğıt üzerinde görülen şubeler hangileridir ve bu konuda ne yapılmıştır? Ne yaptınız?

* Siyasi bağı olan yöneticilerimiz partileri ile bağı olan sıfatlarından vazgeçmişler midir? Kişisel web siteleri hala mevcuttur. Yönetim kurulundaki görevleri kişisel ikbal için mi kullanılmaktadır?

* Yönetim Kurulunuzdan ayrılanların ve ayrılacakların olacağı yönündeki söylemler ortalıkta savrulurken sizlerin sessiz kalmanız, sürekli sizleri destekleyenlerin yazdığı Sonbahar Olağanüstü genel kurul istekleri neden hemen değil de Sonbahar? Ne bekleniyor? Yaz tatiline mi çıkmayı düşünüyorsunuz?

* Konunun iktidar kavgası olmadığını hizmet kavgası olduğunu neden düşünmek istemezsiniz? Bir düşünseniz? Çünkü siyasi arenada değil Temad çatısı altında hizmet verilmeye çalışıldığını neden anlamıyorsunuz?

* Temad’a ait gayrimenkullerin boş tutulması nedendir? Depo, daire neden kiraya verilmez? Temad’a ait daireyi ardiye olarak kullanıldığı söylemlerinin doğru olmadığını duymak isteriz.

 

 ‘’ SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ ’’ parolası ile yola çıktınız. Lakin seçildikten sonra ‘’ BİZ ASLINDA ÇOK KİŞİYİZ AMA SİZ TEK KİŞİ GİBİYMİŞSİNİZ ‘’ gibi hareket ediyorsunuz.

Sizden yapılan çalışmalar hakkında bilgi istememiz en doğal hakkımız ve mümkünse bunu Temad Genel Başkanlığı sitemiz aracılığı ile yapmanızı bekliyoruz.

Genç Kuşak Emekli Astsubaylar

 

  
2443 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar13.614613.6691
Euro15.364615.4262
HAVA DURUMU