DÜN DÜNDÜR............
Ayhan Bayırlı

BEN YAPTIM OLDU ZİHNİYETİ ÇOK KARANLIKTIR ŞÖYLEKİ; 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü; ''Tarihçesi Türk Silahlı Kuvvetlerinde astsubay olarak yıllarca görev yaptıktan sonra emekli olan Yüksel BİNİCİ köşe yazısı, ve makale yazarak, kampanyalar düzenleyerek medya organlarında yer alıp kamuoyunda duyulmasını sağlamıştır.Yüksel BİNİCİ’nin başlatmış olduğu çalışmalar sonucu Dünya Astsubaylar Günü olarak kabul görmüştür.''

DİYE YAZAN ZİHNİYET BEN MERKEZLİ DEĞİLMİDİR?

istişareye yatıp önce 17 Ekimi astsubaylar günü ilan eden Yüksel Binici sonra da bunu ''dünyaya'' çeviriyorsa yarın kim bilir nereye çevirecektir.

BEN DE DÜN AKŞAM İSTİŞAREYE YATTIM

17 EKİM TARİHİNİ Evrensel Astsubaylar Günü ilan ediyorum''

Çünkü;Madem her şiyi biz yapar biz biliriz uçsuz bucaksız ele havuca gelmeyiz. astsubay tanımlamasına bu daha uygun düşmektedir. EVREN MADEMKİ;

Evrenin merkezi yoktur, çünkü evrenin kenarı yoktur. Sınırlı bir evrende uzay kavislidir; öyle ki, düz bir çizgi boyunca milyarlarca ışıkyılı ilerleyebilseydiniz sonunda başladığınız noktaya geri dönecektiniz. Evrenimizin sonsuz olması da mümkün. Her iki durumda da, gökada grupları evreni tamamen doldurur ve her yönde birbirlerinden uzaklaşarak evreni genişletir. deniyorsa astsubayda sonsuzdur.

SİZDE İSTİŞAREYE YATIN BAK NELER AKLINIZA GELECEK. OLUR YA BİR GÜN ETKİN KONUMA GELİRSENİZ UYGULATIRSINIZ. UYGULARSINIZ DEMEDİM DİKKAT..

METAZORİ UYGULATIRSINIZ DEDİM. SONRADA GELMEYEN MÜFTERİ VS.VS.VS.OLUR. SAYGILARIMLA. 8 Ekim 2012, 09:22

  
2132 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar13.490513.5446
Euro15.231815.2929
HAVA DURUMU