TEMAD'DA NELER OLUYOR ?
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğinde (TEMAD) neler oluyor?

22 Ağustos 2013 tarihinde oldu bittiye getirilip bir sürü entrikanın çevrildiği bazı şube başkanlarının 20 Ağustos 2013 salı sabahı Genel Merkeze çağrılıp oluşturulan divan heyeti olağanüstü kurulda aldıkları emiri harfiyen uygulamışlardır.

Genel Başkan adaylarının tüm listesi tamamı ile liste dışı bırakılırken nedense Ahmet Keser listesinde inceleme bile yapılmamıştır.
Entrika içinde entrika...Bir önceki seçimlerde Selçuk ÇAPAR aidatını yatırmadığı için seçme ve seçilme hakkı olmamasına rağmen Genel Sekreter koltuğuna oturuyor, bu seçimlerde oy kullanıyor... Bu seçimlerde Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı seçilen İbrahim ŞİMŞEK aidatını yatırmadığı halde seçiliyor...Akabilinde makbuzlarda tahribat yapılarak seçimden sonra aidatı yatırılıyor...Bu kişi Denetleme Kurul Başkanı, Şimdi sorarım sizlere bu arkadaş nasıl denetleme yapacak??? Yazıklar olsun derneğimizi bu hallere düşürenlere...Sizler Divan Heyeti olarak hiç bir şey yapmasanızda, Ama yargı gereğini yapacak ve buna sebebiyet verenler hesabını verecektir...

Üyelik aidatını geç yatıran Yüksek Denetleme Kurul Başkanı Sayın İbrahim ŞİMŞEK şu an itibari ile Genel Merkez Yönetim Kurulu listesinde görülmekte iken,bugün ( 04 Ekim 2013 ) yangından mal kaçırır gibi apar topar Temad Şubesi denetlemesi yaptırılmıştır!

Yaptırılan şube denetlemesine Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı Sayın İbrahim ŞİMŞEK katılmayıp, yerine birinci yedek BEKİR KARAKUŞ  KİMİN YERİNE YÜKSEK DENETLEME KURULUNUNA GETİRİLDİ VE ŞUBE DENETLEMESİNE GÖNDERİLDİ?
Yüksek Denetleme Kurulundan kim, neden ayrıldı? Bu bilgi bile neden Astsubay kamuoyu ile paylaşılmaz.

Astsubay camiası- cümresi- sınıfı sizlerden alavere-dalevere değil hizmet bekliyor.
Sizlere ikinci şansı egolarınız için değil bu camiaya hizmet için verdiğini hemende unutuverdiniz.
Yaşananlar, yaşattıklarınız kişisel egolarınızın sonucudur. Doğru cetvelden eğri çizgi çıkmadığı gibi Eğri cetveldende doğru çizgi çıkmayacağını tekrar doğruluyorsunuz, ısrarile devam ediyorsunuz..

Her konuda herkesin haberi olduğunu sizler daha iyi biliyorsunuz!
Hala çıpınış niye?
Çırpındıkça battığınızı göremiyormusunuz?
Görmemeye devam ederseniz birer birer açıklamak, boynumuzun borcu..
Değerli Büyüğümüz ''Şerafettin Turgay; Sevgili meslektaşlarım ; keşke doğruları olsa da alkışlasak, yanlarında olsak ve desteklesek. Ne yazık ki yok. Göreve geldikleri  günden itibaren yanlışlar içerisinde olan mevcut yönetim  her geçen gün  camiamıza daha fazla zarar vermekte ve saygınlık kaybettirmektedir.

Bu yüzden meslektaşlarımız  desteğini çekmekte ,  üyeler  ümitsizliğe düşmekte  ve aidatlarını ödememektedirler. Dernekte üye ve güven kaybı had safhadadır.

Bu durum tüm şube yönetimleri ve üyelerce bilinmekte , gelişmeler hayra alamet görülmemekte  ve Genel Merkezin yanlışlar içerisinde bocalaması ibretle izlenmektedir.
Camiamıza yapılan bu yanlışların tüm sorumluluğu , yalanlara gözlerini kapatan ve alkış tutan sözde mücadelecilerin olacaktır.  Vebal  yöneticilerden daha çok bunların omuzlarındadır.''

Genç Kuşak Emekli Astsubaylar 


  
3090 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar13.490513.5446
Euro15.231815.2929
HAVA DURUMU