ANKARA’ NIN ARDINDAN.....

ANKARA’ NIN ARDINDAN

DAVETE İCABET GELENEĞİMİZİN NE KADAR YAŞATILDIĞINI 15 MART’DA GÖRMÜŞ OLDUK. YEDİ DEN YETMİŞ YEDİYE HERKESİN SORGUSUZ VE DE SUALSİZ BU DAVETE İCABET ETMESİ EN BÜYÜK KAZANIMDIR. TÜM KAZANIMLARINDA CAMİA İÇİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİM.

ORTAK PAYDANIN “ ADALET “ OLMASI KATILIMIN OLDUKÇA YÜKSEK SEVİYEDE OLMASINI SAĞLAMIŞTIR.

DAVETE İCABET EDEN VE ÇORBADA BİR TUTAM TUZU BULUNAN HERKESİ CANI GÖNÜLDEN KUTLAR VE TEBRİK EDERİM.

CAMİAMIZIN SAHİP OLDUĞU BÜYÜK GÜÇÜN YANLIZCA BİR KISMININ GÖSTERİLEBİLMİŞ OLMASI BİLE GELECEKTE BU GÜÇÜN DAHA ETKİN VE DÜZENLİ KULLANILMASI İLE DAVANIN KAZANILACAĞINA OLAN İNANCIMIZI PEKİŞTİRMİŞTİR.

BU GÜN İÇİN ÇOK UZUN YAZILAR HAZIRLAMIŞTIM, ANCAK İŞİTTİKLERİM DUYDUKLARIM VEDE TALEPLER ÜZERİNE ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPMAYACAĞIM. ( BU SÖYLEM BİRDEN FAZLA KİŞİ TARAFINDAN TARAFIMA SESLENDİRİLMİŞTİR.)

YALNIZCA GENEL BAŞKANLIĞA ŞUNU HATIRLATMAK İSTERİM Kİ; DEFALARCA FARKLI YÖNTEMLER DENEYEREK TOPLAYAMADIĞINIZ, BU CAMİANIN NASIL BİR ARAYA GELDİĞİNİ NAZARI DİKKATİNİZDEN KAÇIRMAYINIZ. BU GÜNE KADAR İÇİNE DÜŞTÜĞÜNÜZ YANLIŞLARLA YÖNETME HEVANIZDAN VAZGEÇİNİZ. SİZE UZATILAN DESTEK ELLERİNİ GERİ ÇEVİRMEYİNİZ. KIRICI OLMAKDAN KAÇININIZ VE BİRLEŞTİRİCİ OLUNUZ SİZE YAPILAN ÖNERİ VE TEKLİFLERE KULAK TIKAMAYINIZ.

ASTSUBAY CAMİASI İRADESİNİ ORTAYA KOYMUŞDUR. UYMAKTAN İMTİNA ETMEYİNİZ...


Ünal BİLİCİ
E.Dz.Astsb.

  
2406 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar13.490513.5446
Euro15.231815.2929
HAVA DURUMU