YOL HARİTAMIZ- 1

Sadece TEMAD genel merkezi değil tüm şubeleri ile birlikte güç ve hareketlilik sağlayarak toplumda ve kamu alanında hak ettiği saygın yerini almasıdır. '' GÜÇLÜ ŞUBELER GÜÇLÜ GENEL MERKEZ, GÜÇLÜ GENEL MERKEZDE HAK ALMADA GÜÇ MERKEZİDİR '' sözümüzün uygulayacısı olacağımız sözünü veriyoruz. 

TEMAD Genel Merkez üzerinde kayıtlı görülen tüm üyelerimizi en yakın şubelere nakillerini yaparak, Genel Merkezi Ankara Şube başkanlığından çıkarıp TEMAD GENEL MERKEZİ KURUMSAL KİMLİĞİ İLE ÇALIŞMASINI, Ankara İl Başkanlığını mevcut tüzüğümüz gereği ilk kurulan şubenin temsil etmesini veya tüzük değişikliğinde Büyükşehir olan İllerimizin temsil edililişi ile yapılacak değişiklik ile temsil edilmesini sağlayacağız. 

Öncelikli hedefimiz üye sayımızın hızla artırılmasını sağlamak ( söylenildiği gibi üye sayımız 50.000 lerde değil, yarısı değerdedir ) 2011 genel kurulda alınan karar ile ihraçlarla ilgili kararı uygulanır hale getirip, teşkilatlarımız aracılığıyla ulaşıp, fikrini almak, ikna etmek ve üyeliğini sağlamak öncelikli hedefimizdir. 

Varlığımızı ve birçok haklarımızın alımında hiçbir şey beklemeden 1970-1975 Hak ve Eşitlik mücadelesi veren Elleri öpülesi değerlerimize vefa borcumuzu ödeyeceğiz. O yıllarda, hak ve eşitlik mücadelesi verdikleri için ordudan ilişiği kesilenleri derneğimizin onur üyesi olmalarını ve müstafi astsubay konumundaki meslektaşlarımızı asli üye olmaları için yapılacak olan tüzük değişikliği ile derneğimiz çatısı altında olmalarını sağlayacağız. Onlara başka bir dernek kurmalarını önermeyeceğiz.


Derneğimizle ilişkisi kesilenleri ( Yüz kızartıcı suçlar hariç) derneğimize yeniden kazandıracağız. İhraç edilenlerin durumlarını Genel Kurulda kendi istekleri olmadan görüşmeye açacağız ve geri dönüşlerini sağlayacağız.GENÇ KUŞAK EMEKLİ ASTSUBAYLAR

  
2168 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar18.505718.5799
Euro18.126818.1995
HAVA DURUMU