GENELKURMAY BAŞKANI SN AKAR !

Bir gün geçmiş GENELKURMAY Başkanları gibi TÜRK SUBAY KUVVETLERİNİN değil de,TÜRK MİLLETİNİN bağrından kopan GERÇEK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN KOMUTANI olarak UYANSANIZ .

Bugün önceki günlerden FARKLI olarak uyanıp TSK da YILLARDIR süren ASSUBAYLARI KIYIMA UĞRATAN , AYIRIMA TUTAN -HAKSIZ HUKUKSUZ davranışları SONLANDIRARAK ,TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNDE PERSONEL ARASINDAKİ DAYANIŞMAYI YOK EDEN,GÜVENSİZ BİR ÇALIŞMA ORTAMI YARATAN,ASSUBAYLARIN KURUMA OLAN AİDİYET DUYGULARINI ORTADAN KALDIRAN uygulamaları sonlandırsanız .

Bunu YAPAMAZ MISINIZ ? 
ÇOK MU ZOR OLUR ? 
SİZİ KİM ENGELLEYEBİLİR ?

Bu UYGULAMALAR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE VE VATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUMADA ÜSTÜN BİR GÜÇ OLUŞTURACAĞINDAN sizlerden böyle bir istekte bulunmakla ÇOK MU şey İSTEMİŞ oluruz.
SİZDE TSK da BİRLİK ve DİRLİĞİN sağlanarak TEK VÜCUT ve TEK YUMRUK HALİNE GELMESİNİ , BÖYLE BİR TSK NIN VATANIN BİRLİK VE BERABERLİĞİNİN SAVUNULMASINDA DAHA BÜYÜK GÖREVLER YAPACAĞINI SAVUNMUYOR MUSUNUZ ?

TSK nın ÖNYARGISIZ -TARAFSIZ - ADİL KOMUTANI olarak bugüne kadar Assubaylara yapılan AYIRIM-HAKSIZLIK-HUKUKSUZLUK ve ÖTEKİLEŞTİRMELERİ sonlandırıp, TSK nın BİRLİK ve BERABERLİĞİNİ yeniden kuracağım, Personel arasında YOK duruma gelen DAYANIŞMAYI yeniden SAĞLAYACAK GEREKLİ koordineyi GERÇEKLEŞTİRMEK adına bir ADIM atabilirseniz MİLLETİMİZİN göz bebeği TSK ya sonra da BÖLÜNMEZ bütünlüğüne İNANDIĞIMIZ VATANIMIZA en BÜYÜK HİZMETİ yapmış olursunuz.
Sn Genelkurmay Başkanım. Bunu YAPMAK bu kadar çok ZOR MU ?

KAPRİS -GURUR -önyargı ve KİNİN ESİRİ olarak devam edilirse önce TSK nın VARLIĞI sonrada VATANIN bütünlüğünün elden gideceği TEHLİKESİNİ GÖREMİYOR MUSUNUZ ? 
Assubayları bu kadar DIŞLAMANIN ileride TSK ya vereceği ZARARI GÖREMİYOR MUSUNUZ ?
Sn Genelkurmay Başkanım ASSUBAYLARIN HAK aradıkları gibi BİR SUBAYIN çıkıp HAK aradığını SİZ DUYDUNUZ, GÖRDÜNÜZ MÜ ? Assubayların YILLARDIR HAK diye MEYDANLARA düşmeleri ve SONUNDA SİZİN ETİLER Orduevine giderek HAKLARINIZ verilecek diye KESİN konuşmanızda bugüne kadar ASSUBAYLARA yapılan HAKSIZLIK -HUKUKSUZLUK ve AYIRIMIN İTİRAFI ve KABULU değil midir ?

Madem Assubaylar TSK nın AYRILAMAZ UNSURU,TSK AİLESİNİN BİREYİ idi YILLARDIR NEDEN BU HAKSIZLIKLARA MARUZ BIRAKILARAK MAĞDUR EDİLDİLER ? SEBEP NE İDİ ?
TSK da BİRLİK ve DİRLİĞİ SAĞLAMAK,Vatan Millet UĞRUNA BU adımı ATMAK BU KADAR çok mu zor ? Neden bu adımı atmakta TEREDDÜT ediliyor ? Her şey sizin elinizde ve iki dudağınızın arasında DEĞİL Mİ ? Bunu yapabilecek GÜCÜNÜZ ve CESARETİNİZDE olmalı ki, Genelkurmay Bşk lığı gibi ağır SORUMLULUK taşıyan bir görevi yürütüyorsunuz.
Sn Genelkurmay Başkanım bu adımı atınız ki TSK ya ve ÜLKEMİZE şu KARANLIK günlerde ve yaratılmak istenen KAOS ortamında en büyük GÖREVİ yapmış olunuz.
Unutmayınız SİZLERİN deyiminizle ASSUBAYLAR TSK nın vazgeçilemez önemli UNSURU olup TSK nın DÜŞMANI değildirler. Yeter ki YILLARCA Assubaylara karşı süren KIYIM, AYIRIM sonlandırılsın, Assubaylarda SUBAYLAR gibi TSK nın ÜVEY değil ÖZ EVLATLARI olsun.
Böyle YAPILDIĞI takdirde HİÇ BİR SUBAYIN MAKAMINDAN OLMAYACAĞI, MAAŞINDA DA EKSİLME OLMAYACAĞI SİZCE İYİ BİLİNMEKTEDİR.

Assubayların KİMSENİN NE MAKAMINDA,NE MAAŞINDA GÖZÜ YOKTUR. Assubaylar TSK da ki HİYERARŞİK düzenin sadece YASALAR içinde UYGULANMASINI,AYIRIM ve HAKSIZLIKLARIN kalkmasını istemektedirler.
Lütfen TSK da ki bu OLUMSUZLUKLARI ARTIK SONLANDIRINIZ.Bunu hem TSK hemde VATANIN BÜTÜNLÜĞÜNÜN KORUNMASI için SİZDEN bekliyoruz.

Bugünün AĞIR koşulları altında ÜSTLENDİĞİNİZ GENKUR BAŞKANLIĞI görevinizde kolaylıklar ve başarılar DİLERİM.


Ahmet ÇAM
E.Asb.

  
3607 kez okundu

Yorumlar

Genel kurmaya gidilmeli     20/01/2016 15:39

Genel kurmay başkanımızın çok iyi niyetli yaklaşımları var bence ortada dernek adı var kendileri yok iken belli sayıda kendini ispat etmiş deneyimli Assubay arkadaşlarımızın toplu halde Genel kurmaya gitmek artık ihtiyaç değil, şart değil ,mecburidir .. Bizlerde ben egosu yok Biz olgusu var bunu bir an önce gerçekleştirmeliyiz yoksa 3 vekille görüşen foto çektiren kendini Genel kurmayın üstünde görüyor birde utanmadan intibakları biz yaptırdık diyebiliyor . Kardeşim sana sormazlarmı Başbakanın Malatya mitinginde Assubaylara intibak ve tazminatları verilecek denene kadar siz nerelerde geziyordunuz.? nerelerde tur atıyordunuz .? diye sorarım yalancılar küfürbaz yöneticiler orada oldukça bize haklar hak etmediğimiz gibi verilir .... Bülent CİVAN
BÜLENT CİVAN

SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar6.83746.8648
Euro7.68057.7113
HAVA DURUMU