ARTIK MİLLETİMİZ GERÇEĞİ GÖRMELİDİR. . .
Müttefikmiş,
Dostmuş,
Stratejik ortakmış,
Komşuymuş,
Bunların HEPSİNİN BOŞ ve YALAN olduğunu,bütün bu OYUN ve TEZGAHLARIN SEVRİ geri getirmek için DOST ,MÜTTEFİK,STRATEJİK ortak dediklerimiz tarafından PLANLI bir şekilde yapıldığını GÖRMELİ ve KABUL etmeliyiz.
Dost gibi GÖRÜNEN bu DÜŞMANLARIN uzantı ve PİYONLARININ ülkemiz içinde YÖNETİM kadrolarında,MECLİSTE olduğununda BİLİNCİNDE olarak ÜLKEMİZİN BİRLİĞİ DİRLİĞİ VE GELECEĞİ için HİÇ BİR ÖN ŞART olmadan BİR ARAYA gelmeli,KURTULUŞ savaşında 7 DÜVELE vurduğumuz TOKADIN daha BÜYÜK ve ACIMASIZINI bir daha VURARAK tarihi TEKERRÜR ettirmeliyiz.
Daha düne kadar birbirine DÜŞMAN olan ABD-RUSYA-İRAN SURİYE de KAPILI kapılar ardında YAPTIKLARI anlaşma ile BİRLİK olmuş,PYD yi SİLAHLANDIRARAK teknik yöndende DESTEKLEMEKTEDİRLER.
ABD ESADIN gitmesi için TÜRKİYE'YE BASKI yapmış,Suriye ile olan İLİŞKİLERİMİZİN bozulmasını sağlamıştır. ABD de BASKISINDAN önce ÜLKE BAŞBAKANLARI AİLECE GÖRÜŞÜR halde ve SINIRLARDA VİZE kaldırılmış iken, DAHA ÖNCE ESAD olan SURİYE Başkanı bir gün sonra ESED olmuş ve YÖNETİMDEN GİTMESİ için ABD nin istekleri doğrultusunda HAREKET ederek bugün TÜRKİYE SURİYE ile ilgili bu POLİTİKASI sayesinde ORTADOĞUDA ,DÜNYADA YALNIZ bıraklımşıtır.
ABD değişen dünya şartları sonunda RUSYA ve İRANLA anlaşarak ESADIN yönetiminin devam etmesine YANAŞMIŞ,TÜRKİYE'DE İYOT gibi önceki YANLIŞ uygulamaları dolayısıyla MASA dışında KALMIŞTIR.
IRAKIN KUZEYİNDE MÜTTEFİK VE STRATEJİK ortağımızın DESTEKLEMESİYLE KURULAN KÜRT DEVLETİNİN UZANTISI SURİYE'NİNDE KUZEYİNDE AYNI PLAN DAHİLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMEK ÜZEREDİR. BU plan sonunda BOP gereği AÇILAN bu KORİDOR ile İSRAİLE ulaşılacak ve ENERJİ yatırıumlarında TÜRKİYE DEVRE DIŞI bırakılacak,TÜRKİYENİN ORTADOĞUDA İTİBARI ve NÜFUSU gittikçe YOK edilecektir.
Türkiye de ki AÇILIM masalı İLE eli kolu BAĞLANAN TSK ve EMNİYET GÜÇLERİ GÖREVLERİNİ yapamayınca TERÖRİSTLER DOST,MÜTTEFİK, KOMŞU ve STRATEJİK ortaklarımızın verdiği silah ve TEKNİK bilgilerle İL ve İLÇELERİMİZE yerleşmiş,TAHKİMAT yaparak SAVAŞ hazırlıklarını tamamlamış ve BİLİNEN olaylaylar yaşanmıştır.
KOMŞULARLA SIFIR " SORUN OLARAK ÇIKTIĞIMIZ YOLDAN, TÜM KOMŞULARLA " SORUNLAR " YAŞADIĞIMIZ BİR HALE GELDİĞİMİZİ DE GÖZDEN KAÇIRMADAN DIŞ POLİTİKALARDA Kİ YANLIŞLARI DÜZELTMELİ, İÇ POLİTİKADA KAZANMAK ADINA DIŞ POLİTİKALARIMIZI YANLIŞLARLA FEDA ETMEMELİ,ÜLKEMİZİN DÜNYA ÜZERİNDE Kİ İTİBARINI DÜŞÜRMEMELİYİZ.
Sonuçta "AÇILIM" SÜRECİNDE " çok güzel şeyler olacak,Tsk ve Emniyet güçleri pkk.lılara müdahele etmeyecek,operasyona çıkmayacaklar, DİYENLER sonra da SÜREÇ sona ERİNCE "ALDANDIK,ALDATILDIK " diyerek " SORUMLULUKTAN " kaçmışlar HİÇ ÜZERLERİNE almamışlardır.
Bugün GELDİĞİMİZ noktada dış mihraklar tarafından TEKNİK olarak EĞİTİLENLER EYLEM yapmak üzere ŞEHİRLERİMİZE gönderilmişler ve ANKARA'DA bu ELİM olay YAŞANMIŞTIR. Acaba ÜLKEYİ yönetenler bu OLAYLAR içinde MÜTTEFİKLER ,STRATEJİK ORTAKLAR,KOMŞULAR ve DOSTLAR tarafından " ALDATILDIK,KANDIRILDIK MI " diyeceklerdir.
DIŞ GÜÇLERİN arkasında olduğu ANKARA DA ki bu olayı GERÇEKLEŞTİRENLERİ LANETLİYOR ,ŞEHİT OLANLARA ALLAHTAN RAHMET ,YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR,TÜM milletimize baş sağlığı diliyorum.
Bugün BİR OLMA ,BİRLİK OLMA ,DİRİ OLMA günüdür.ÜLKEMİZİ bu hale GETİREN yöneticilerden MUHAKKAK HESAP SORULMALIDIR.Ama ÖNCE bu PİSLİK ve BELALARI ÜLKEMİZDEN SAVMA adına BİR OLDUĞUMUZU TÜM DÜŞMANLARA (ARTIK İYİ BİLİYORUZ Kİ DOSTUMUZ YOK)GÖSTERMEMİZ gerekmektedir.


Ahmet ÇAM
E.Asb.
  
1343 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar6.72616.7530
Euro7.53867.5688
HAVA DURUMU