GİDİN BE . . .

SAYIN YÜKSEL BİNİCİ KARDEŞİMİZ HARIL HARIL DURMADAN VEKİL DOLAŞIYOR. KOMİSYONLARA GİDİP MESELEMİZİ AKTARIYOR. EN SON ALDIĞIMIZ HABER İSE MİLLİ SAVUNMA BAKANI İLE GÖRÜŞTÜĞÜ ŞEKLİNDE. BU ARKADAŞ 2011 DEN BERİ TEMAD DA BAŞKAN YARDIMCISI DEĞİL Mİ ? BAKAN DA 3.5 YILDIR AYNI BAKAN DEĞİL Mİ ? BU BAŞBAKAN MİLLETİN KÜRSÜSÜNDEN ASSUBAYLARIN TÜM SORUNLARINI HEMEN ÇÖZMEZSEM NAMERDİM DEMEDİ Mİ ? NE ANLATILIYOR HALA BU İKTİDARA.?

BU TEMAD BAŞKANI NE İŞE YARAR, NE YAPAR, GÜNÜNÜ NERELERDE GEÇİRİR.? MESELA SON BİR HAFTADIR KİMLERE GİTMİŞ, HANGİ DEVLETİ ALA ERKANI İLE GÖRÜŞMÜŞ? DOSYASINDA GEREKÇELİ, HUKUKİ, EMSALLİ, ANAYASAL ÇERÇEVELİ ŞU AŞAĞIDAKİ FAŞİZAN AYIRIM MESELELERİ VAR MI ?


BU BAŞBAKANIN SEÇİM MEYDANINDAN ASSUBAYLARA VERDİĞİ SÖZÜN KASETİ DE VAR MI ? AL DOSYALARINI, AL KASETİ, GİT KAPISINA DAYAN? NE İŞİMİZ VAR HALA VEKİLLERLE, KOMİSYONLARLA? VER AŞAĞIDAKİ OLMAZSA OLMAZ DOSYALARI KENDİSİNE. “EFENDİM ÇALIŞAN VE EMEKLİ TOPLUMUNU TUTAMIYORUZ. NİSAN DA 100 BİN İNSAN ANKARA DA ABDİ İPEKÇİ DE HABERİNİZ OLSUN “DE.

İSTEYEN İSTEDİĞİ KADAR AYAK DİRESİN. BİZ GENELKURMAY'ADA, HÜKÜMETE DE TÜM SAYGI VE İNSANLIĞIMIZI GÖSTERDİK.

DEMEK Kİ BU KAFALAR BU TOPLUMU VE ASSUBAY SINIFINI HALA KEL MEMED'E BENZETİYORLAR. YÜZDÜRSÜNLER BAKALIM DENİZALTILARINI SUBAYLARLA, UÇURSUNLAR UÇAKLARI, YÜRÜTSÜNLER ORDUYU ZAFERE,ASSUBAYSIZ, UZMANSIZ. 75 YILINDA ASSUBAYLARIN NEFRET DOLU YÜZÜNÜ GÖRDÜLER.

2016 DA ON MİSLİ ŞİDDETTE BİR DAHA GÖRÜRLER. EKMEK ADALETİMİZİN, AÇLIK VE YOKSULLUĞUMUZUN NASIL GİDERİLECEĞİNE DAİR VERİLECEK ÇALIŞMA TALİMATI, HAZIRLANACAK KANUN TASARISI, BİR GÜNLÜK İŞ, UFAK BİR TORBA YASA DA ASSUBAY VE UZMANA HAZIRLARSINIZ. TEMAD VE EMUZDERİ KOMİSYONLARA ÇAĞIRIRSINIZ, BİR SAATTE DE KANUNLAŞTIRIP ŞEHİDİN AHINI AZICIK OLSUN VİCDANEN ÖDERSİNİZ. NE BÜYÜK VE ÇÖZÜLMEZ BİR DEVLET MESELESİ İMİŞ ASSUBAYLIK ?

NE BAKANI, NE KOMİSYONU, NE DE MERAM ANLATIMI YETER ARTIK... TİKSİNTİ GELDİ. ASSUBAYA DÜŞMANLIK YAPANLARI, HASIM GÖRENLERİ, YETİM HAKKINI, ALIN TERİNİ, KAN PARASINI KISKANANLARI, “ BENİM SEVİYEMDE YAŞAYACAK” KORKUSU TAŞIYANLARI , YOKSULLUKLA SINAYANLARI, İNTİHAR ETTİRENLERİ, EMEKLİLİĞİNDE SOĞUKLARDA ,AYAZLARDA ÇALIŞTIRANLARI, ALLAH'IM EN BÜYÜK ACILARLA SINASIN İNŞALLAH DİYORUM.

OYSA BUNLARIN YAPACAKLARI ŞEYLER BELLİ. BASİT, KOLAY. 2 VE 3 DERECELER İLE 1. DERECELER ARASINDAKİ MAAŞ UÇURUMUNU 100 TL NİN ALTINA DÜŞÜRMEK.

TÜM KIDEMLİ BAŞÇAVUŞ RÜTBESİNDEKİ ÇALIŞANLAR VE BU RÜTBEDEN EMEKLİLER DAHİL OLACAK ŞEKİLDE TÜM ASSUBAYLARA VE UZMANLARA CİDDİ ANLAMDA SUBAYA EMSAL, BİR SOSYAL DENGE TAZMİNATI YANSITMAK,

BAŞLANGIÇ DERECESİNİ POLİSLERE YAPILDIĞI GİBİ 9/2 YAPMAK

75 LİLER, İLE RESEN EMEKLİLER,VE SİCİL YASASI SEBEBİYLE NASIP KAYBI YAŞAYAN TÜM ÇALIŞANLARA VE EMEKLİLERİNE MALİ, ÖZLÜK AF GETİRMEK. İTİBARINI İADE ETMEK

HEPSİ BU. OLURSA YOK MU OLURSUNUZ ? ZUL MÜ DUYARSINIZ ?

DERDİMİZ HASTANE KAMP LOJMAN DEĞİL. ALSINLAR TEPE TEPE KULLANSINLAR. 7/24 ANTALYA DA, BODRUMDA GÜNEŞLER ALTINDA YATSINLAR.

BİZ OTLARLA ŞİFAMIZI BULUR, BİR GÖZDE OLSA SICAK YUVAMIZDA MUTLU OLURUZ.

SADECE EMEKLİ SUBAY NASIL TORUNUNA ELİNDE ÇİKOLATA İLE GİDİYORSA, NASIL KIŞIN AYAĞINA BİR ÇİFT BOT ALABİLİYORSA, NASIL YAMASIZ ELBİSE İLE GEZEBİLİYORSA; SOFRASINA İKİ KAP SICAK YEMEK KOYABİLİYORSA,

EMEKLİ ASSUBAY DA O TADI YAŞASIN İSTİYORUZ.

BİZ YÜZLERCE ŞEHİTİ YUNAN ORDUSUNA, BULGAR ORDUSUNA VERMİYORUZ. MUSTAFA KEMAL'İN BİR TEK CUMHURİYET ORDUSU VAR, ONA VERİYORUZ.

BİZ HER ALANDA, HER GÖREVDE SUBAYIN İKİ ÜÇ KATI AĞIRLIKTA VE SORUMLULUKTA GÖREV YAPIYORUZ.

BİZİM ULUFEMİZ, BİZİM VEKİLHARCIMIZ, BİZİM PATRONUMUZ, BİZİM NAFAKA BABAMIZ ASLA GENELKURMAY BAŞKANLIĞI DEĞİLDİR. DEVLETİN MALİYESİ DİR. HAZİNESİDİR.

BİZ ONLAR NE İSTEDİ İSE, KAT BE KAT VERDİK.

İNANMAYANA BELGESİ GİDİP BAKSIN % 80 İ ASSUBAY-UZMAN LA İŞGAL EDİLMİŞ ŞEHİTLİKLER DİR, BİR TEK ORALARDA ORAN TAM TERSİNEDİR. TANIKLARI İSE, ŞEHİT EŞLERİ, EVLATLARI VE ANALARI, BABALARIDIR. NE VAR Kİ ASSUBAYLAR YİNE SANIK TIR, YİNE SANIK TIR.

SADECE TABUTUN BAŞINDA SALAVATA VE TEKBİRE DURMAKLA SAHİPLİK OLMAZ, BU RİYAYI, GÖSTERİŞİ, İKİ YÜZLÜLÜĞÜ ARTIK HERKES BIRAKMALIDIR

BİZ RUHLARIMIZ VE BEDENLERİMİZLE SON ASUDE YILLARIMIZI ÜÇ LOKMA,BİR HIRKA İLE TAMAMLAMAYI TAM 50 YILDIR HAK EDİYORUZ. AMA HEP AĞU İLE ZEHİR İÇİYORUZ.

BUNU DA MI ANLAYAMAMIŞLAR YOKSA ?

YOKSA TEMAD GENEL BAŞKANI MI ANLATMAYI BECEREMEMİŞ?

ÜÇ GÜN ÖNCE SESLENDİM. YİNE SESLENİYORUM ?

AYNEN CUMHURBAŞKANI'NIN TABİRİ İLE HEM DE....

EYYY SAYIN BAŞBAKAN...

EYYY SAYIN GENELKURMAY BAŞKANI,

TEMAD İLE NEDEN GÖRÜŞMÜYORSUNUZ ? BURASI SİZİN %65 İNİZİN İKİNCİ OCAĞI. NEDİR BU MAZLUM YUVASI İLE MESELENİZ ? NEDİR ALIP TA VERMEDİĞİNİZ ?

MESELE SAYIN KESER İLE SAYIN BAŞKAYA İSE,

ORADA 10 KİŞİ DAHA VAR. OLMADI 100 TANE DE ŞUBELERDE VAR. OLMADI YAŞÇA, FİKİRCE, AKILCA, GÖRGÜ VE BİRİKİM İLE SAYGICA SİZLERİN ORGENERALLERİNİZE DENK KALİTEDE BİR YÜZ TANE DAHA ABİMİZ, BÜYÜĞÜMÜZ VAR.

EMİR ASSUBAYI GİBİ, HİZMETLERİNİZDE KULLANDIĞINIZ KARARGAH ASSUBAYLARI BAĞIMSIZ VE HÜR OLARAK HİÇ ASSUBAY SORUNLARINDA GENELKURMAYA MUHATAP OLABİLİR Mİ ?

TARİHTE VAR MI BİR EMSALİ, ÖRNEĞİ.

HİÇ SEZARIN SPARTAKÜSÜ MUHATAP ALDIĞI GÖRÜLMÜŞ MÜ ?

BİR SÖZÜM DE BU DERNEĞİN GENEL MERKEZ YÖNETİMİNE,

MADEM İŞİMİZİ YÜKSEL BİNİCİ HALLEDECEK, TÜM TEMAD YÖNETİMİ DERHAL İSTİFA EDİP EVİNİZE GİDİNİZ,

EMEKLİNİN ÜÇ KURUŞLUK AİDATINDAN AYLIK, ÜCRET ALIP TA ANKARA DA BOŞUNA YER İŞGALİ ETMEYİNİZ.

GİDİYORSANIZ, DİRENİYORSANIZ, BU İŞİ ÇÖZECEĞİZ DİYORSANIZ, HERKESİN ADALETİNİ GETİREREK ÇÖZÜNÜZ. BAŞBAKAN'IN KAPISINA DAYANINIZ.

ARTIK YETER, BU TOPLUMU ÇILDIRTMAYINIZ.

SAYGIMLA

ADNAN FUAT ÖZDEMİR
E.ASB.

  
1904 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar6.72616.7530
Euro7.53867.5688
HAVA DURUMU