ŞU İZMİR' İN DAĞLARINDA…….

İZMİR İL TEŞKİLATI BÜNYESİNDEKİ 15 TEMAD ŞUBESİ 07 MART GÜNÜ TOPLANIP GELİNEN SON DURUM HAKKINDA İSTİŞAREDE VE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMUŞLAR.

SONRADA SOSYAL MEDYADAN SAYIN ÖZKAN ACAR VASITASI İLE BİR DUYURU YAYIMLAMIŞLAR.

ÖNÜMÜZDEKİ BİR TARİHTE İZMİR DE ŞEHİTLERİMİZİ YAD ETMEK VE TERÖRÜ LANETLEMEK ADINA BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPMA KARARI ALMIŞLAR.

ALTINA DA YAZMIŞLAR “SADECE TEMAD FLAMALARI VE TÜRK BAYRAKLARI İLE GELİNECEK.” BİR DE NOT DÜŞMÜŞLER “ BİZİM ÇAYLA KAHVE İLE TOPLANIP ZAMAN GEÇİRDİĞİMİZİ YAZANLAR UTANSIN “ CİNSİNDEN.

BUNLARDAN BİRİSİ DE BENİM. HİÇ TE UTANMADIM. UTANMASI GEREKENLER BAKIN KİMLER ?

SAYIN İZMİR ÖRGÜTLERİMİZ, TERÖR EYLEMİ İÇİN KINAMA AÇIKLAMASI YAPMA KARARI ALDINIZ DEĞİL Mİ ?

PEKİ BU KINAYACAĞINIZ EYLEM NE ZAMAN YAPILDI.

BEN SÖYLEYEYİM. SİZ UNUTMUŞSUNUZDUR. 18 ŞUBAT 2016 AKŞSM SAAT 18.00 DE.

29 ASSUBAY,UZMAN VE SİVİL MEMUR HUNHARCA, KAHPECE KATLEDİLDİ.

ŞAHSIM; HEMEN ERTESİ GÜN BEKLEMEKSİZİN TÜM TEMAD DERNEKLERİNE VE GENEL MERKEZE BİR KINAMA BİLDİRİSİ YAZILMASI VE EN SERT ŞİDDETTE TEPKİ GÖSTERİLMESİ İÇİN YAZILI ÇAĞRI YAPTIM. ARADAN 48 SAAT GEÇMESİNE RAĞMEN TEMAD GENEL MERKEZİNDEN VE ANA SAYFASINDAN HİÇ BİR YAILI VE SÖZLÜ KINAMA GELMEYİNCE DE BU SEFER SERT BİR KINAMA YAZISINI GENEL MERKEZ VE ŞUBELER NEZDİNDE YAYIMLADIM. BU YAZIYA DESTEK VEREN BİR KAÇ DAVA İNSANI YİNE O BİLDİK KÜFÜRBAZ MALUM BASIN YAYIN SORUMLUSU ŞAHIS İLE GENEL BAŞKAN TARAFINDAN TELEFONLA ARANARAK AĞIR KÜFÜR, İTHAM VE HAKARETE MARUZ KALDILAR.

KATLİAM SALDIRISI OLAYININ OLDUĞU TARİH 18 ŞUBAT. 15 ŞUBELİ İZMİR TEMAD İL ÖRGÜTÜNÜN TERÖRÜ KINAMA EYLEMİ KARARI ALDIĞI TARİH 07 MART EYLEMİN YAPILACAĞI TARİHİ BAZ ALIR İSEK, OLAYIN ÜSTÜNDEN 30 GÜN GEÇTİKTEN SONRA İZMİR'DEN TERÖRE LANET PROTESTOSU GELECEK …. OYSA KONYA TEMAD İL BAŞKANLIĞI 5 GÜN İÇİNDE , NARLIDERE TEMAD İLÇE BAŞKANLIĞI İSE PANKARTLA DA OLSA 7 GÜN İÇİNDE BU MENFUR OLAYA TEPKİLERİNİ VERMİŞLERDİR. BEN O YÜZDEN NARLIDERE TEMAD BAŞKANINI DİNLEYİN VE ÖNERİLERİNİ UYGULAYIN DİYE DE ÖZELLİKLE YAZIMDA BELİRTTİM.

ARADAN BUNCA ZAMAN GEÇTİKTEN SONRA BU NEYİN TEPKİSİ.? NEDEN BU KADAR BEKLEDİNİZ ? GENEL MERKEZ Mİ MÜSAADE ETMEDİ ? İZİN VE ONAY VERMEDİ Mİ ? YOKSA SİZ AYIN 18 İNDE BUHARLAŞAN O KAHRAMANLARI MART AYININ YEDİSİNDE Mİ HATIRLAYABİLDİNİZ ? HER ZAMAN SÖYLEDİM YİNE SÖYLEYEYİM. DERNEK İŞLETMECİLİĞİ AYRI, STK İŞLETMECİLİĞİ AYRI ŞEYLERDİR. STK.LAR BAĞIMSIZDIR. İNSANLIK ADINA, ULUSAL MESELE ADINA TEPKİ İÇİN KİMSEDEN İZİN BEKLENMEZ, İCAZET VE MÜSAADE ALINMAZ. NEREDE OLURSANIZ OLUN, HEMEN ,ANINDA, EN SERT DURUŞ SERGİLENİR. ÖLENLER SADECE ASSUBAY, UZMAN VE MEMUR KARDEŞLERİMİZDİ. BİZDEN, İÇİMİZDEN, MAĞDUR, EZİLMİŞ, HAKLARI GASPEDİLMİŞ İNSANLARIMIZ DI. 100 TANE ŞUEBE İDİK . NE YAPTIK. NE TEPKİ VERDİK. NASIL DURUŞ SERGİLEDİK. “ AHMET ABİ DURUŞU.” İLK TEPKİYİ, EN SERT TEPKİYİ, ANLIK TEPKİYİ KİM VERECEK ? “ TEMAD, “ KİMLE VERECEK ? 100 ŞUBESİ İLE.

BURADAN İZMİR İL BAŞKANLIĞINA VE 15 ŞUBE BAŞKANINA SORUYORUM.

MALİYE BAKANI “ASSUBAYLARA TÜM İYİLEŞTİRMELER YAPILDI, İŞ BİTTİ, “ DEDİ.

EMEKLİLERİ BİRBİRİNE DÜŞÜREN VE KIRDIRAN BİR DÜZENLEME İLE BU TOPLUMU BU HÜKÜMET YİNE ALDATTI. 15 BAŞKANLI BİR İZMİR, BÖYLESİ KRİTİK VE KÖTÜ BİR AÇIKLAMANIN ARDINDAN BİR KINAMA VE TEPKİ KARARINI DA EKMEK VE ADALET HAKLARIMIZ KONUSUNDA ALAMAZMIYDINIZ ?

SİZLER BU TOPLUMUN EKMEK VE ADALET BEKLENTİLERİNE ÇARE İÇİN ORALARDASINIZ?

NEDEN 18 GÜN BEKLEDİKTEN SONRA GÜNDEMİNİ SICAKLIĞINI YİTİRMİŞ BİR KATLİAM EYLEMİ İÇİN BİR ARAYA GELEBİLDİNİZ ? SİZLER BAKANLAR KURULUMUSUNUZ Kİ ? NİYE TEMAD OLARAK HASSASİYETLERİMİZDE BU KADAR AĞIRSINIZ ? BİR ŞUBE BAŞKANI DAHİ ÖNERSE ANINDA BÜTÜNLEŞİP O GÜN, ANINDA, HEMEN, EYLEMSEL TEPKİ VEREBİLMELİSİNİZ ?

TABİ Kİ BU SİZ BAŞKANLARIN VEYA ŞUBELERİN KABAHATİ DEĞİL,

SORUN TEK KAFADAN, TEK MAKAMDAN, SULTANLIKLA , YASAKLA, YETKİSİZLİKLE, OTORİTER MARİFETLE TEPENİZE BİNEN BU GENEL BAŞKAN DADIR.

OYSA, HER ŞUBE BAĞIMSIZ BİRER STK DIR. “ DAVAMIZLA İLGİLİ ,SINIFIMIZIN HAYRINA NE CAİZ İSE, YÖNETİM KURULUMLA HEMEN KONUŞUR, EN AKLİ VE ETKİLİ ÇÖZÜMÜ TARTIŞIR, UYGULARIM.GÜCÜMÜ HALKIMLA PAYLAŞIRIM, ONLARIN HER ADALETSİZLİĞİNDE YANLARINDA OLURUM. TÜM STK LARLA KAYNAŞIRIM. ORTAK BİR PLATFORMDA BULUŞURUM. BUGÜN BANA, YARIN SİZE, BİZE “FELSEFESİNİ UYGULARIM “ DENMELİDİR.

ANKARA'YA MI GİDİLECEK ? GİDİLMELİDİR. VEKİLLE, KOMİSYONLA, KURULLA, BAKANLA MI GÖRÜŞÜLECEK ? GÖRÜŞÜLMELİDİR BAŞBAKANIN KAPISINDA PANKARTMI AÇILACAK ? AÇILMALIDIR. GENEL MERKEZ SADECE BİLGİLENDİRİLMELİDİR. ZATEN YASAK OLAN TAVIRLAR TÜZÜKTE YAZILIDIR. HER ŞUBE AKLİ VE BARIŞÇIL, İNSANİ TAVRI GÖSTERECEKTİR.

YASAK NE DEMEKTİR ?

BURADAN İZMİR İL BAŞKANI'NA SORUYORUM, O GÜN BASIN AÇIKLAMASINA ELİNİZDE MALİ HAKLARIMIZA, EKMEK ADALETSİZLİĞİNE, RİYAKARLIĞA, ALDATMAYA DAİR PANKARTLARLA DA GELEBİLİR MİSİNİZ ? BASIN AÇIKLAMASINDA BU ALDATILMIŞLIK KONUSUNDA DA GENKUR A VE HÜKÜMETE HAYKIRIR MISINIZ ? ASIL ADALETSİZLİĞE DE ÖFKE VE TEPKİ GÖSTERİR MİSİNİZ ?
TEMAD DAN SENDİKA KURMA ÇALIŞMASI YAPTIĞI İÇİN SAVUNMASI DAHİ ALINMADAN GENEL BAŞKAN İMZASI İLE İHRAÇ EDİLEN SADE BİR ASSUBAY OLARAK BUNLARI SORUYORUM. TABİ Kİ BULUNMAZSINIZ . BİLİYORUM, ÇÜNKÜ SAYIN KESER MÜSAADE ETMEZ, KIZAR, SÖVER. SİZİ GÖREVDEN FALAN ALIR, SİVİL İTAATSİZLİKLE SUÇLAR. SİZ DE BENİM BU İNSANLIK TALEBİM YÜZÜNDEN KALKIP BANA SÖVERSİNİZ.

AMA YAŞAM KAVGASINDA, MÜCADELESİNDE NE YAZIK Kİ, HER ŞEY YERİNDE, ZAMANINDA, ALEV SÖNMEDEN, İŞ İŞTEN GEÇMEDEN, TÜM DÜNYA BURAYA BAKARKEN, BÜTÜN GAZETELER, KAMERALAR BU YÖNDE İKEN; O ANDA HEMEN YAPILABİLMELİ. ÇÜNKÜ DÜNYA ÇOK ALÇAK VE HIZLI. HARAMİLER BAŞTACI. HIRSIZLAR BEYEFENDİ, ALÇAKLAR SOYLU.

MAZLUMLAR İSE HEP KARINCA, KARARINCA YİNE KÖLE..

İŞTE BU YÜZDEN HEMEN; EN GÜÇLÜ ÇIĞLIK SİZDEN GELEBİLMELİ.

HEP ŞU ASKER SÖZÜ ANIMSANARAK İŞ YAPILMALI.

“ YAĞMUR YAĞDIKTAN SONRA ŞEMSİYEYİ ŞEYİNE AS “

NE YAZIK Kİ BİRAZ ACI AMA BİZİ AYILTAN İYİ BİR SÖZ DÜR BU .

SOMA FACİASINDAN BİR AY SONRA YAPILAN KOMİK TAZİYE VE TEPKİ MİSALİ BU TERÖR FACİASINDA DA TEMAD VE TEŞKİLATLARI YİNE SINIFTA KALMIŞTIR.

HÜKÜMETE TEPKİDE, GENELKURMAY'A TEPKİDE, SİYASETE TEPKİDE, HAKLARIMIZA YAPILAN BU AŞAĞILIK DAVRANIŞ BİÇİMİNE TEPKİDE, HEP SINIFTA KALINMIŞTIR.

O YÜZDEN Kİ 100 TANE ŞUBE BİR O KADAR DA BAŞKAN ONCA GÜCE VE KUDRETE RAĞMEN BU GÜN ETKİSİZ, ZAYIF VE TEPKİSİZDİR. KARARSIZ, İNSİYATİFSİZ,VE YETKİSİZDİR.

HANİ BİZ ASSUBAYLARA SUBAYLARIN 50 YILDIR VERMEDİĞİ YETKİ GİBİ, İNSİYATİF GİBİ, GÜÇ GİBİ. ŞİMDİ BU KAHROLASI DÜZENİ GENEL MERKEZ ŞUBELERİNE REVA GÖRMEKTEDİR. BİR TERÖR KINAMASINI DAHİ OLAYDAN 30 GÜN SONRA YAPABİLME BASİRETİ ZAYIFLIĞI GİBİ.

OLMUYOR, OLMAYACAK, OLMAZ.

GENELKURMAY, BAKAN, BAŞBAKAN ,HÜKÜMET, MECLİS, CUMHURBAŞKANI, KINANACAK İKEN, UYARILACAKKEN, 30 GÜN ÖNCESİNİN KATLİAMI 30 GÜN SONRA KINANMAZ.

BÖYLE HAKLARIMIZ SAVUNULMAZ.

SAVUNANLARA DA BÖYLE DESTEK OLUNMAZ.

SAYGIMLA.

ADNAN FUAT ÖZDEMİR
E.ASB.

  
2111 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar15.553015.6153
Euro16.205316.2702
HAVA DURUMU