BE HEY!!! GAFİLLER...

“İYİKİ TEMAD VAR.. HEDEF FAKÜLTE ...!
Millî Savunma Bakanlığı'nın hazırladığı Türk Silahlı Kuvvetleri Lisansüstü Eğitim Öğretim Yönetmeliği'nde yapılan değişiklikler yürürlüğe konuldu. Kapsamı genişletilen yönetmelikle bundan böyle subayların yanısıra astsubaylar da kendi nam ve hesabına yurt içi veya yurt dışı üniversitelerde yüksek lisans eğitimi yapa bilecek...Alıntı Kamu Biz com * * * 2008 tarihli ve 26989 sayılı yönetmelik düzenlenirken "TSK'da görevli, subaylara kuvvet nam ve hesabına/ kendi nam ve hesa bına yurt içi veya yurt dışı üniversitelerde yapacakları lisansüstü eğitime olanak sağlanırken neden o yönetmelik içerisinde"" As subaylara"" yer verilmemiştir ? * * * TEMAD'ın bu konudaki yoğun çalışma ve girişimleri yönetmelik te değişiklik yapılmasına en büyük etkendir Bundan sonraki adım Assubay Okullarının 4 yıllık fakülte yapılmasıdır. Bu konuda da TEMAD' ın yoğun çalışmaları sürmektedir ..İyi ki TEMAD var ...! Selçuk İÇER 05434753600 selcuk.icer@hotmail.com.

Bu; dost ve dava insanı nankörü sözde yazarımız, yukarıya bunları yazmış. Altına da iyi ki TEMAD var diyerek. Dava insanlarının fikirlerini çalmak, sonra da onları dernekten ihraç edip o fikrin fikir babası pozisyonuna girip topluma yağdanlık yazarı ile mesaj vermek sadece Sayın Ahmet Keser e has bir özelliktir.

Bu seferde Sayın Genel Başkan, malumun ilanı yazarımıza yukarıdaki yazıyı yazdırmış, aynı siyasi iktidarların sultanları edası ile. Allah sizi ıslah etsin inşallah diyorum.
ASSUBAY OKULLARINA 4 YILLIK FAKÜLTE LİSANS STATÜSÜ VERİLMESİ FİKRİ 2011 YILINDAN BU YANA ŞAHSIMA, YANİ ADNAN FUAT ÖZDEMİR E AİTTİR.
“ Bu konu asla da bu toplumun tek çıkışıdır, tek çözümüdür gündemden düşmesin, kamuoyunda olgunlaşsın, destek ve taban bulsun, tüm ülkenin yasa koruyucuları ve yapıcıları okuyup anlayıp utansın “ diyerek en sonuncusu geçen hafta olmak üzere tam 5 yılda yaklaşık 36 ayrı formatta ASTSUBAY FAKÜLTESİ konulu yazılar yazdım. Genelkurmay Başkanlığına resmi formatta bu konuda defalarca teklifte bulundum.
2012 yılında Kadıköy TEMAD İlçe Başkanlığı'nda Sayın Genel Başkana bu konunun önemini izah edip” bunu acilen baş mesele yapın “ diyerek önemini anlattım. Kendisinin yanıtı ise “ Adnan bey siz hayal ile uğraşmayın, ayağınızı yere basın, bu algı bu topluma ve meselelere uymaz. gerçekçi önermede bulunun diyerek” muzaffer bir bilge gibi de yüzüme bakıp gülmüştü.
Sağ yanında İlçe başkanı Sayın Hayati bey ve benim yanımda da yukarıdaki övgüyü düzen “o günkü dava adamı ,bu günkü biat bey “ vardı. Genel Kurmay ise bu konuyu zaten dört yıldır takip ediyor, bu suyu soğutmak adına elinden geleni yapıyordu, hala da yapıyor..

PEKİ BEŞ YILDIR BU GENEL BAŞKANLA NE OLDU ?

Beş yılda neler kazanıldı ? Neler kaybedildi ? 2013 teki İzmir bilgilendirme toplantısında Assubayların sorunlarında resen emekliler ile 75 lilerin sorunları ancak 137. Sırada yer alabilir “ diyen kendisi, 2016 Haziranına kadar bu topluma ne kazandırdı. ? Vizyonu zeytin depolama tesislerine dahi taşıdı ama prim yapmadı. Şimdi de gözünü Dernekten yasa dışı ihraç ettiği ve beş yıldır alaya aldığı şahsıma ait çalışma olan gerçek çözüme dikti. Neyse ki ben bu konuda rahatım, Birincisi gerçek çözümü sonunda görmüş, okuma yazmayı en sonunda sökmüş.
Dört yıl önceki hayalperestliğim için özür dilemek isterse telefonum aynı değişmedi, beklerim. Önemli ve gayri ahlakı olan ise “BED “ olan kısmı .

Masum boynuna giyotini acımasızca indirdiğiniz bir fikir insanının uğraşısını ve emeğini utanmadan çalıp Başkan projesi ve çalışması olarak kamuoyuna servis ettirmek. Bu çirkinlik.

İtiraf edebileceğim tek şey ise , ”zeytin depolama işinde vallahi benim parmağım yok.” O ona ait. Bu yazıyı aleni yazdım ki, Fikir çalıp ta sahiplenen sözde akıllara, uyanıklara buradan bedava ekmek yemek çıkmayacağıdır. Biz daha ayaktayız. Hem de dimdik.

Hele ki onun biatçı kalemine, dostluğu ve kardeşliği üç paralık menfaate satana, onca dava insanına yapılan alçaklığa sessiz kalıp ta , arkadan hançerleyenlere buradan nemalanma, yağ çektirme zevkini tattırmak hoş görüm zinhar yok. OLMAZ DA Benim bu çalışmalarım bizatihi Genel Kurmayda zaten dosya halinde mevcut, o yüzden “ Çok yaşa Ahmet başkan “ demeye bu nankörlerin cüretleri yetmeyecektir. “ Yalancıların mumu yatsıya kadardır “

Bu sınıf beş yılını boş plansız, projesiz, çalışmasız, davadan bir haber fikirsiz, donanımsız, teknik yeteneği sıfır, sınıf meselesinde zır cahil, sadece göstermelik, diksiyon ve vücut dili kursu sertifikalı bu Başkanla boşu boşuna yaşamıştır. Aynen MHP nin Sayın Bahçeli ile geçirdiği, yaşadığı gibi. Beş yılda beş yüz emekli vefat etmiştir. Yüz küsur çalışan şehit düşmüştür. Hiç biri de inandığını, rüyasını, umudunu tadamadan gitmiştir. Veballeri bu başkanın boynunda asılı bir sicimdir. Onca zaman içinde , Başbakana dahi çıkılamamıştır. Genel Kurmayın nizamiyesinden girilememiştir. 12 adamlı bir yönetim kurulunda sadece küfürbazı ile dikta yürüten bir akıl ve fikir bu toplumu her nasılsa temsil etmiştir. Binlerce onurlu insan yağma hasan böreği gibi, Ankara nın arka sokaklarında, Aslanlı yolda 23 Nisan çocukları gibi ellerde bayrakla sessizce yürütülmüştür. PKK.nın çirkin ölüm orucu eylemleri , sahte bir sanal tiyatro ile kara komedi şeklinde sergilenmiştir.Üniversiteliler, liseliler bu komediyi sınıflarda, amfilerde alaya almışlar, dalga geçmişlerdir. İki yıl üst üste 3 tane Balkanlı misafir Assubay getirtilip milyarlarca lira masrafla “Dünya Assubaylar Günü “düzenlenmiş, bir tane olsun Bakan ile vekil dahi getirilememiştir. Sanki kutlanacak hak edilmiş ne varsa. 1200 üyesi olan koskoca İstanbul İl Başkanlığını çilingirci ile basılıp adliyelik ve davalık olunmuş, sahte beyen ve iddia ile İstanbul karartılmıştır. Genel Kurmay devlet bazında teşkilattan silinip, Generallerin mezarına tükürülmüş, bu dernek herkese düşman edilmiştir. Şimdi de çıkıp sözüm ona Assubay Fakültesi için proje yürütüyor, görüşmeler yapılıyor yalan haber ve imajı ,üstelik te şahsımın beş yıllık çalışmasından çalınarak servis edilmektedir.. Bir hafta önce de uyardım.
Sayın başkan, Bu yalanlarla bu yol artık yürünmez. ÇEKİL GİT. Yanında da sadece Küfürbazınızı ve biatçı ilerici yazarınızla. Başka ihsanı bu toplum beklemiyor. Giderken de hesabınız vererek,

BU GÜN; Bakınız çevrenize; Kimler imza kampanyalarındadır, kimler toplumun sesini duyurmak adına çırpınmaktadırlar. Hepiniz görüyorsunuz. 100 şubesinin de sesi çıkmayan “emret padişahım diye el pençe bekleyen bir istibdat ve meşrutiyet rejimi gibisiniz. . Ankara da Bir küçük kızıl sultansınız. Bir de fikir ve yol yordam çalıp sultanına yağ çeken kapısına kul olan üç beş bezirgan . 2017 yi de,2016 gibi yiyip bitirebilirsiniz, bu sizin doğal meşru hakkınız. Ama sadece kalan zamanı da yiyerek, bitirerek gideceksiniz. Bu toplumu çok böldünüz, dava insanlarına çok zarar verdiniz, nefret katsayınızı çok yükselttiniz. SİZ BİLİRSİNİZ.

Saygımla.

Adnan Fuat ÖZDEMİR
E.Asb.

  
1953 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar7.65167.6823
Euro8.95278.9886
HAVA DURUMU