KOMUTAN - KOMUTANLIK TAZMİNATI .

Şu anda DOĞUDA - GÜNEYDOĞUDA- BATIDA görevli ASSUBAYLARDAN KOMUTANLIK YAPANLAR VE KOMUTANLIK MAKAMINDA BULUNANLAR ,TİM KOMUTANLARI dahil ;

Hepsi deseler ki , 
MADEMKİ bizlere bu GÖREVLERİ VERİYOR, YAPTIRIYORSUNUZ ama KOMUTANLIK TAZMİNATINA GELİNCE VERMEMEK,VERDİRMEMEK İÇİN EVİRİYOR KIVIRIYOR,BİNBİR ÇEŞİT MAZERET UYDURUYORSUNUZ !!!

O halde bizde BUGÜNDEN İTİBAREN BU GÖREVLERİ YAPMIYOR , TAZMİNATI VERDİKLERİNİZE YAPTIRIN deseler ,
TSK da NE OLUR, NELER OLUR ?

Düşünce bazında bile olsa bu uygulama TSK için bir FELAKET , İÇİNDEN ÇIKILAMAZ BİR SORUN KAOS OLUR .

Halbuki bütün bunlara ne gerek var.

Sizler DEĞİL MİSİNİZ ;
TSK BİR BÜTÜNDÜR - AİLEDİR- BU AİLE İÇİNDE PERSONEL HAKLARI AYIRIMSIZ OLARAK DEĞERLENDİRİLİR ? diyenler .

Peki bu ve buna benzer uygulamalar olan TAZMİNATLARDA SUBAYLARA 14 yıldır 7 adede ulaşan TAZMİNATLARI verirken ,ASSUBAYLARA bir tanesini dahi VERDİRTMEYEN,

Subaylar için Harp okulları süresi arttırıldığında İNTİBAK ve BAŞLANGIÇ derecelerini bir gün dahi GECİKTİRMEDEN yaparken, 
Assubaylara 14 yıldır hala BAŞLANGIÇ derecelerini yaptırtmayan, üstelik en belirgin olarak Polis MYO mezunları göreve 9/2 kademeden başlatıldığı GÖRÜP,BİLİNİRKEN , AYIRIMSIZ ve AİLEDİR, TSK nın AYRILAMAZ ÖNEMLİ UNSURUDUR dediğiniz ASSUBAYLARA ve HAKLARINA sahip çıkmadan ORTADA bıraktığınız, bu davranışlarınızla ÖTEKİLEŞTİRİP, TSK dan SOĞUTTUNUZ Assubayların hala SİZLERE İNANIP GÜVENMESİNİ Mİ bekliyorsunuz ?
Gerçekten SİZCE BU MÜMKÜN MÜ ? Bu kadar AYIRIM-HAKSIZLIK-HUKUKSUZLUK VE ÖTEKİLEŞTİRMELERDEN sonra Assubaylar SİZLERE hala İNANIP -GÜVENİRLER Mİ ?
Samimi iseniz ve geçekten bu durumu öğrenmek İSTİYORSANIZ ASSUBAYLAR arasında bir ANKET yaptırınız, NETİCEYİ de BİZZAT GÖRÜNÜZ .
Sn Genelkurmay Başkanım birde Assubayların GÖREVE BAŞLANGIÇ derecelerini DÜZELTME ve TAZMİNATLARI verdirtmemek için 14 YILLIK ISRARINIZIN NEDENİNİ DE SÖYLER MİSİNİZ,

BUNUN SEBENİNİ SİZ BİLİYOR MUSUNUZ ?
YOKSA BU ISRARIN ARKASINDA ASSUBAYLARA KARŞI OLAN ÖN YARGIMI VAR ?
TSK da Assubaylardan RAHATSIZLIĞINIZ varsa, ASSUBAYLARDA zaten bu ORTAM ve UYGULAMALARDAN RAHATSIZLAR .

Eğer TSK yı ASSUBAYSIZ olarak YÖNETEBİLECEĞİNİZE,İŞLERİ YÜRÜTEBİLECEĞİNİZE İNANIYORSANIZ hem KENDİNİZİ hem de ASSUBAY camiasını bu RAHATSIZ durumdan KURTARMAK için ASSUBAYLIĞI kaldırınız ,sizde RAHAT olun ASSUBAYLARDA RAHAT ve HUZURLU olsunlar.
Eğer bunu GÖZE alamıyorsanız ASSUBAYLARI MAĞDUR ve RAHATSIZ ettiğiniz ARTIK YETER. HAKLARINI da vererek TSK da BİRLİK ve DİRLİĞİ SAĞLAYINIZ.
TSK nın KOMUTANI ve AYIRIMSIZ OLDUĞUNUZU GÖSTERİNİZ.

Saygılarımla.

Ahmet ÇAM
E.Asb.

  
9342 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar6.72616.7530
Euro7.53867.5688
HAVA DURUMU