GENELKURMAY'IN ASSUBAYLARLA İLGİLİ ÇELİŞKİLERİ .

Assubayların dilleri tükendi,Yıllardır yazmaktan kalemlerinin mürekkepleri bitti,

Genkurla bire bir görüşmelerde fayda vermedi, Genelkurmay Başkanı ve Komuta heyetindekiler ÖNYARGILARINI kıramadılar, KİBİRLERİNİ aşamadılar,
Assubaylara olan AYIRIM HAKSIZLIK ve HUKUKSUZLUKLARINDAN VAZ GEÇEMEDİLER.

TSK da YOK dedikleri AYIRIM ve HAKSIZLIKLARI SÜRDÜREREK, kendi ifadelerinde BELİRTTİKLERİ TSK BÜTÜNDÜR-AİLEDİR-PERSONEL ARASINDA AYIRIM YOKTUR YALANLARINI kendi UYGULAMALARIYLA AYIRIMIN-HAKSIZLIK VE HUKUKSUZLUKLARINI "VARLIĞINI " ispatlayarak , teyid ettiler.
Bundan BÜYÜK ÇELİŞKİ olabilir mi ?
GENELKURMAY BAŞKANLIĞI olarak TSK DA AYIRIM YOKTUR-AİLEDİR DİYECEKSİNİZ, AMA UYGUYLAMALARINIZDA;

BÜYÜK ÇELİŞKİLERE DÜŞEREK ,
Subaylara 7 TAZMİNATI UYGUN GÖRÜP,İNTİBAKLARINDA GÜN SEKTİRTMEZ İKEN,
Assubaylara 1 TAZMİNATI UYGUN görmeyecek, Göreve başlangıç derecelerini DÜZENLEMEK için YILLARCA CAMBAZLIK yapar gibi İPE UN SERECEKSİNİZ.
Sonrada YILLARDIR GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK OYALADIĞINIZ, KANDIRDIĞINIZ,TSK NIN VAZGEÇİLEMEZ UNSURU DEDİĞİNİZ ASSUBAYLARIN SİZLERE İNANMALARINI VE GÜVENMELERİNİ BEKLEYECEKSİNİZ !
Sn Gnkur Bşk nım Assubaylar VATANINA ,MİLLETİNE ÖZLERİYLE BAĞLIDIRLAR,BUNU DA EN ÇOK ŞEHİT VE GAZİYİ VEREREK İSPATLAMIŞLARDIR.Bunu EN İYİ SİZİN BİLMENİZ, GÖRMENİZ GEREKMEZMİ ?
SAKIN OLA Kİ "YANILARAK " ASSUBAYLARA ÇANTADA KEKLİK GÖZÜYLE BAKMAYINIZ.

UYGULAMALARINIZ NEDENİYLE HER GEÇEN GÜN ASSUBAYLARI TSK DAN SOĞUTUYOR, İNANÇ VE GÜVENLERİNİ KAYBEDİYOR,TSK YA OLAN AİDİYET DUYGULARINI DA YOK EDİYORSUNUZ.


Sn Gnkur Bşk.nım ,Assubayların RAHATSIZLIĞI TSK da SİZCE BİR AN ÖNCE DÜZELTİLMESİ VE ÖNLEM ALINMASI GEREKEN BİR KONU DEĞİL MİDİR ?

Kendi deyiminizle TSK NIN AYRILAMAZ ÖNEMLİ UNSURUDUR dediğiniz ASSUBAYLARI KAYBETMEK SİZCE GERÇEKTEN ÖNEMSİZ Mİ ? SİZ ASSUBAYLARI ÖNEMSEMİYOR MUSUNUZ ?
Her gün TSK ile ilgili bir YASA çıkarılırken İSTESENİZ,ASSUBAYLARI ÖNEMSESENİZ, bu YASALAR çıkarılırken bir, iki madde İLAVE ettirerek ASSUBAYLARIN TAZMİNAT ve GÖREVE BAŞLANGIÇ derecelerini YASALAŞTIRAMAZ MISINIZ ?
Bu hususları SUBAYLARINIZ için bir gün dahi GECİKTİRMEDEN YAPIYORKEN, NEDEN PERSONELİMİZ DEDİĞİNİZ ASSUBAYLAR İÇİN YILLARDIR AYNI DUYARLILIĞI GÖSTEREREK ,GÖREVLERİNİZİ YAPMIYORSUNUZ?

HANİ ASSUBAYLAR TSK NIN AYRILAMAZ ,ÖNEMLİ UNSURUYDU!?

BU MU SİZİN ASSUBAYLARA VERDİĞİNİZ DEĞER VE ÖNEM.?

TSK NIN AYIRIMSIZ BİR AİLE OLUŞU BUMUDUR ?
Assubaylardan NE İSTİYORSUNUZ? NEDEN ONLARA KARŞI ÖNYARGILISINIZ ?

ASSUBAYLAR ARTIK SÖZLERE DEĞİL,GENELKURMAY BAŞKANLIĞI'NIN İCRAAT VE UYGULAMALARINDA Kİ GERÇEKLERE BAKARAK DEĞERLENDİRMELERDE BULUNMAKTADIRLAR.
BİLİN İSTEDİM...


Ahmet ÇAM
E.Asb.

  
8000 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar6.72616.7530
Euro7.53867.5688
HAVA DURUMU