ASSUBAYLAR TÜRK MİLLETİNDEN DESTEK ARAMAYA YÖNELECEKLER.

SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN SİYASİLERDEN VE GENKUR BŞK.DAN GEREKLİ DESTEĞİ BULAMAYAN ASSUBAYLAR TÜRK MİLLETİNDEN DESTEK ARAMAYA YÖNELECEKLER.

Düşünmek ,yazmak , çizmek SORUNLARI " SORUMLULUK " sahibi olduğunu zannettiği KİŞİLERE iletip , ÇÖZÜM beklemekle ASSUBAY camiası olarak HATA yapmış olduğumuzu artık görmeli ve bu GERÇEĞİ kabul etmeliyiz.

Bu GERÇEK çanımızı ACITSA DA BU GERÇEĞE GÖRE DAVRANMAYA HAREKET ETMEYE MECBURUZ.

ARTIK BAŞKALARININ SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM BULMALARINI DEĞİL ,ÇÖZÜM TARAFIMIZDAN BULUNMALI,ALTERNATİFLERİ OLACAK ÇÖZÜMLER BULUP,ÜRETMELİYİZ.

ARTIK BU ÇÖZÜMLER İÇİN KAFA YORMALI,KALICI VE TOPLUM TARAFINDANDA DESTEK BULACAK EYLEMLERİ PLANLAMALIYIZ.

15 TEMMUZ DARBE EYLEMİNİN ASSUBAYLARIN DİRENMESİ SONUNDA BAŞARISIZLIĞA UĞRADIĞINI MİLLETİMİZ GÖRMÜŞ,GEREKEN YAKINLIĞI GÖSTEREREK, 
EYLEMİN BAYRAKLAŞMIŞ SİMGESİ HALİNE GELEN ŞEHİT ASSUBAY ÖMER HALİSDEMİR'İN KÖYÜNDE Kİ MEZARLIĞINA YURDUN HER YERİNDEN AKIN AKIN GELEREK İLGİ VE VEFASINI GÖSTERMİŞLERDİR.

Buna benzer konular SUİSTİMAL edilmeden MİLLETİMİZLE paylaşılırsa SORUNLARIMIZI MİLLETE ANLATARAK DESTEKLERİNİ ALABİLİRİZ.

YILLARDIR ASSUBAYLARIN DEVLETE VE MİLLETE KARŞILIK DÜŞÜNMEDEN YAPMIŞ OLDUKLARI GÖREVLERİ " YOK" sayan ve en BÜYÜK " VEFASIZLIK " ÖRNEĞİNİ gösterenlerin
YANLIŞ VE TARAFLI DAVRANIŞLARINI MİLLETİMİZLE YAPILACAK TOPLANTILARDA PAYLAŞMALIYIZ.

HAKLARIMIZLA İLGİLİ SON ÇARE VE GÜVENCEMİZ MİLLETİMİZ OLMALIDIR. BÖYLECE TSK NIN GERÇEK YÜZÜNÜDE MİLLETİMİZ GÖRMÜŞ OLACAKTIR.


Ahmet ÇAM
E.Asb.

  
1704 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar9.57939.6177
Euro11.148711.1934
HAVA DURUMU