SİZCE TASADÜF MÜ ???
ABD ordusu 700 çeşitli tipte zırhlı araç ve tonlarca mühimmat, binlerce askerle Edirne'ye sınır Dedeağaç'ta ..

Sözde Batı Trakya ve Balkanlarda bu yaz yapılacak olan SABER GUARDIAN ve DECISIVE STRIKE YUNAN tatbikatkarı için sınırımızın tarafına konuşlandı.

Bundan önce Bulgaristan'da on bine yakın asker konuşlandırdı.

AB, Bulgaristan'a Türk sınırında kullanılmak üzere 1000'e yakın zırhlı araç vermişti.

Sıcak günler kapıda.

120 bin PKK terör ordusu, 150 bin Barzani Peşmerge terör ordusu, 10 bin deniz piyadesi

Akdeniz ve Karadeniz'i eklersek ..

Yedek mevcutlarımızın üstünde bir güç etrafımızda..

Köpek balığı misali..

1-İngiltere Hava Kuvvetleri, ‘F-35’ savaş uçaklarını Güney Kıbrıs'taki Akrotiri üssüne göndermeye başladı. Ayrıca adadaki aktif kolluk kuvvetlerine takviye kuvvet ve mühimmat gönderdi.

2- ABD, Suriye'de 120 bin kisilik PKK PYD terör ordusunu binlerce tıreyler silah,araç,gereç ve mühimmat ile donatıp hazır hale getirdi.

3-ABD, Suriye ve Irak'taki birliklerine 120 bin kişilik takviye kuvvet gönderiyor. Ayrıca Akdeniz'de bir kısmı nükleer başlıklı füze taşıyan 200 e yakın savaş ve uçak gemisi bulunuyor.

4-Yunanistan, işgal ettiği adalarımıza ağır silah ve mühimmat takviyesine devam ediyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde ABD'den çeşitli taarruz ve nakliye helikopterleri ve silah satın aldı ve bu silahların teslimatı gerçekleşti.

5-Geçtiğimiz günlerde terör örgütü DEAŞ'ın yayınlamış olduğu resimde, örgütün sözde lideri bağdadi elinde Türkiye dosyasını inceliyordu. Hemen ardından terör örgütü DEAŞ'in 14 ülke için canlı bomba siparişi verdiği ortaya çıktı ve bu ülkelerin arasında Türkiye'de bulunuyor. Ayrıca iç işleri bakanı Süleyman Soylu geçtiğimiz günlerde terör örgütü DEAŞ'ın ülkemizde hiç olmadığı kadar hareketli olduğunu açıkladı.

Türkiye'nin etrafı bu kadar tehlikeli bir şekilde sarılmışken millet hala seçim ile üstelik bir belediye seçimi ile ülkenin huzur ve refaha kavuşacağını, adeta kuşatma altına alınmış olduğu durumdan partiler ile kurtulacağını zannediyor. Partilerin ülkeyi getirmiş olduğu bu uçurumdan bihaber tozpembe rüyalara dalıyorlar. O tozpembe rüyalara dalanlar uyandıklarında çok acı bir zamana gözlerini açacak. O zaman anlayacak gerçekleri. Yıllardır peşinden gittiği partiler ve ideolojilerinin aslında birer ölüm uykusu olduğunu!

Ülkemizin gelmiş olduğu bu durumdan tek çıkış ve kurtuluş yolu Partiler üstü Atatürkçülük doktrinidir.

Çünkü Partiler ve ideolojileri Türk milletini baklava dilimi misali 80 parçaya bölmüş ülkeyi işgale hazır hale getirmişlerdir.

http://www.habervitrini.com/amerika-turkiyeye-askeri-operasyona-hazirlaniyor/971486?fbclid=IwAR0awIX6-US0ME1gjjTmeFroU5D1I9xjyh0Q0qsUQl7Gdcoq7Y7f1ppyTDkZihni AÇIKGÖZ
E.Dz.Asb.
 
  
1057 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar9.57939.6177
Euro11.148711.1934
HAVA DURUMU