GENÇ KUŞAK EMEKLİ ASTSUBAYLAR OLARAK TEMAD GENEL BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET....

GENÇ KUŞAK EMEKLİ ASTSUBAYLAR OLARAK TEMAD GENEL BAŞKANLIĞI'NI ZİYARET....

Genç Kuşak Emekli Astsubaylar olarak 13.Genel Kurul sonrası TEMAD Genel Başkanlığı seçimlerini kazanan Sayın Ahmet KESER ve Yönetim Kurul Üyelerini tebrik ve başarı dileklerimizi ilettiğimiz ziyaretimizi 09.12.2011 günü saat 10.30 da gerçekleştirdik...

Genç Kuşak Emekli Astsubaylar Başkanı Sn. Cengiz ERTEN, Çetin DENİZALP, Zafer ÇİMEN, Yaşar KUTLU ve Ahmet DÖNMEZ olarak yapılan ziyarette : TEMAD Genel Başkanı Sn. Ahmet KESER, Gnl.Bşk.Yrd.Ayhan YILDIRIM, Naim ÖRENGÜL, Yüksel BİNİCİ ,Genel Muhasip Yüksel EKİNCİ ve Genel Sekreter Yalçın KAÇAR bulunmuşlardır.

Gerçekleşen bu ziyaret karşılıklı bilgi alış verişi  ile gerçekleşmiş olup, başta Genel Başkan Sayın Ahmet KESER ve Yönetim Kuruluna başarı dileklerimizin iletildiği güzel bir ziyaret olmuştur.

TEMAD Genel Başkanlığı ziyareti sonrası Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ayhan YILDIRIM tarafından da kabul edilip, aynı dilek ve temenniler kendileri ilede paylaşılmıştır.

'' BİR ŞEYİ DEĞİŞTİRİRSENİZ HER ŞEYİ DEĞİŞTİRMİŞ OLURSUNUZ''  düşünce içerisinde,

Ve hiç bir ayrım gözetmeksizin bütün meslektaşlarımızı kucaklayacak bir anlayışla sizlerin huzuruna çıktık.

Genç Kuşak Emekli Astsubay diyerek yaş kastettiğimiz düşünülmesin ! Kendini genç hisseden ve genç fikirlere sahip bütün meslektaşlarımız GENÇ KUŞAK EMEKLİ ASTSUBAY'dır.

Saygı ve Sevgi ile teşekkür ediyoruz, duyduğunuz güvene layık, verdiğiniz göreve sahip çıkacağız.

GENÇ KUŞAK EMEKLİ ASTSUBAYLAR

  
4758 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SAAT
TAKVİM
DÖVİZ BİLGİLERİ
AlışSatış
Dolar15.553015.6153
Euro16.205316.2702
HAVA DURUMU